Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras M. Fokas baigė tyrimą dėl vagystės įsibraunant į vienišos, aklos senolės namus, kurios metu buvo pagrobta apie 2000 litų. Nusikaltimo padarymu kaltinami du Šiaulių rajono gyventojai, iš kurių vienas nepilnametis.

Visuomenės susidomėjimą sukėlęs tyrimas buvo pradėtas 2012-08-04, gavus pranešimą, kad 2012-08-04, apie 01.00 val. nakties, vienkiemyje, esančiame Šiaulių rajone buvo apiplėšta 78 metų vieniša senolė.

Po Šiaulių apskrities VOPK pareigūno atlikto tyrimo buvo nustatyti galimai nusikalstamą veiką padarę asmenys – 41 m. D. K. ir nepilnametis Šiaulių rajono gyventojas.

Tyrimo metu nustatyta, kad kaltinamieji, būdami apsvaigę nuo alkoholio, po vidurnakčio, dėl savanaudiškų paskatų, išdaužę nukentėjusiosios gyvenamojo namo langą, įsibrovė į nukentėjusiajai priklausančias gyvenamąsias patalpas, iš kur slapta, pagrobė nukentėjusiajai priklausančius apie 2000 Lt.

Prokuroras pažymėjo, kad nusikaltimo padarymo organizatoriumi galima laikyti nepilnametį, kuris, remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, žinojo, kad Šiaulių rajone, vienkiemyje yra sodyba, kurioje gyvena akla moteriškė ir gali turėti pinigų, todėl nusprendė ją apvogti. 2012-08-04 vakare jis susitiko su kaltinamuoju D. K. ir susitarė su juo naktį eiti apvogti minėtą aklą moteriškę.

Baudžiamąją bylą nagrinės Šiaulių rajono apylinkės teismas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų