Rašyti komentarą...
Pydaru pydaras
Greičiau patvirtintų tą maršrutą,o tai man reik išsimti leidimą kilnojamam kioskeliui,prekiausiu vazelinu,šlapiomis servetėlėmis ir analiniais prezervatyvais...Vytautui aktyviai čia komentuojančiam vazelinui 10% nuolaida....galiu parūpinti trinčiai bei temperatūrai atsparaus tepalo su grafitu..dvi naudos,atrodys kaip negro ir pagerins pojūčius...
Drąsos kiekvienam žmogui gyventi savo gyvenimą net ir viešumoje, o nusikaltėliams nešti baudžiamąją atsakomybę. Kažkada atsimenu buvo populiarūs lipdukai klijavimui ant striukių nugarų Tik nereikia mūsų gąsdinti!
Tikiuosi, tokie agresyvūs homofobai kaip Zora, net už tokią savo neapykantos skleidimo ir smurto skatinimo žinutę neš atsakomybę...
Tikiuosi, kad eitynės vienaip ar kitaip įvyks, pats asmeniškai ketinu jose dalyvauti kaip tolerantiškas LGBT žmogus, nes man tai homofobiški "juokeliai" darbe, kaimynystėje, giminėje netgi bažnyčioje atsibodę yra...
Aš nesupratau Janina kaip komentatorė yra heteroseksuali homofobė ar iš LGBT?
Nebešokit, iškrypėliai ir iškrypėlės, ant rago, nes patys ne ant tokio paniekinimo ir atstūmimo užsirausit. Kruškitės tyliai, jeigu protelio trūksta, ir bus ramu.
@Patarimas Tau pačiam gal išminties trūksta, jei savo ale patarimo nuo kitų žmonių viešo įžeidimo neatskiri! Beje gal tu bailiu esi, kad net savo vardo tuo užsiimdamas nenurodai! Ir tarp kitko ar pats tiktai su siekiu susilaukti sveikų vaikų intymumo turi?! Jei ne, tai anot kai kurių pavyzdžiui Vydūno teisingai įsivardink kas ir pats toksai esi?!
Į zoną važiuokite, zekams džiaugsmo padarysite, o prie normalių žmonių ir dar normalaus jaunimo nelyskite!!!
@Pasakiau O aš tau sakau žiūrėk pats zonoje už chuliganizmą neatsidurk, tavo vien šitas komentaras nenormalus, o į patį įdomu būtų pasižiūrėt, gal dar teks ?!
@Vytautas Atsiknist tu čia neatrašęs visiems jūs žigiuokit kur tik norit niekam neįdomu
Tiems sikniniams teismas kol kas leidimo zygiuot nedave, bet jiems nusispjaut i istatymus! Jiems istatymai- nulis, jiems svarbu pasidarkyt, pasirodyt, kokie jie svarbus! Jeigu jiems bus galima sliauziot po Laisves aleja, tai gal ir Seimu marso organizatoriams reikia irgi spjauti i draudimus, ir rugsejo 10 mitinguot prie Seimo???
Kadangi esu tikra kaunietė, tai noriu pasakyti, V. Simonko, kad Kaunas yra Kaunas ir pasiūlyčiau atsisakyti dėl sumanymo eitynių Kaune. Ale " gudrutis", pats tai nedalyvaus.
@Dalia Ką tu Dalia norėjai tuo pasakyt, kad tai yra homofobų miestas ir juo liks, nes tau taip patogiau?
O aš siūlau tai rugsėjo 4 dieną keist ir pats asmeniškai iš Klaipėdos rajono atvyksiu ten LGBT palaikyti kaip tolerantiškas žmogus, pats esu katalikų bažnyčioje vedęs Sandrą, jeigu ką beje tau ypač Zora komentaras ar patinka, o gal net pritari tokiems, ar nori leist nebaudžiamai užvešėt?!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų