Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
menininkai pavydi krepsininkams tai ir priekaistauja :D
Kaip ir priklauso, neskaites straipsnio, rasau pikta komentara, kaltindamas Klimka, krepsininkus, Kudirka ir [kazka]! Esu laibai nepatenkintas, kaip jie nemoka himno ir koki nepatriotiski! Nors as pats nemoku, bet jie tai turi giedoti!
Vis tautiniam Talibanui negerai kažkas, vis niurzga
girtuoklio sapnas
Neturite mielieji tautiečiai ką veikti, užuot pasidžiaugę jaunos čempiones nesuvaidintu nuoširdumu, imat narstyt žmogaus tautinius paklydimus. Tai jūsų darbas, jūs ir kuiskitės etnologai - šyzologai. Šokit sau kepurines per dieną ir dūmokit pypkę įsikandę.
Libertas Klimka vietoje himno dainuoja-ąžuolai žaliuos, žemėj Lietuvos, bet kitus kritikuoja.
lietuviu himnas neskamba nei 50 sekundziu, o kitu saliu groja visa, nesvarbu kad virsija skelbtas 80 sekundziu . pvz vakar argentinieciu himna grojo 95 sekundes... kazkas tyciojasi is musu
siaip , kai padarytas toks himno remiksas tai ir as bijociau zodzius sumaisyt, bet turbut gerbiamas etnologas to nepastebejo ir musu olimpiniam komitetui priekaistu neturejo :)))))
Tegul tie debilai pirma pasiklauso kokia ta himno melodija, ir tik paskui kelia priekaistus sportininkams
Priekaištas olimpiečiams: išmokite giedoti Lietuvos himną