Prie Nemuno pasieniečiai aptiko didelį kontrabandinių rūkalų krovinį

Druskininkų savivaldybėje pasieniečiai sulaikė didelį kontrabandinių cigarečių krovinį, vertą daugiau kaip 51 tūkst. eurų. Įtariama, kad šie 18 tūkst. pakelių buvo neteisėtai atplukdyti Nemunu, kuriuo eina siena su Baltarusija.

Pirmadienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai patikrino ruožą ties Druskininkų savivaldybės Gerdašių kaimu. Turėta žinių, kad čia gali būti bandoma atgabenti neteisėtą krovinį.

Miškingoje vietoje už maždaug kilometro nuo Nemuno VSAT pareigūnai aptiko rūkalų pakuočių stirtą – 36 dėžes cigarečių „Minsk Superslims“. Manoma, kad šis krovinys į Lietuvą buvo neteisėtai atplukdytas Nemunu. Kai upė iš Baltarusijos įteka į Lietuvą, jos viduriu 17 kilometrų eina abiejų valstybių siena.

Visi 18 tūkst. pakelių buvo pažymėti baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais. Toks cigarečių krovinys, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra vertas daugiau kaip 51 tūkst. eurų.

Cigaretės saugomos Lazdijų rinktinėje. Tolesnes įvykio aplinkybes aiškinasi ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos pradėję minėto VSAT padalinio pasieniečiai.

Tokių atvejų, kai šiame Nemuno aukštupyje iš Baltarusijos bandoma plukdyti kontrabandinius rūkalus, pasieniečiai išaiškina nuolat.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų