Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Suka valdantieji kažką nešvaraus
Suka valdantieji kažką nešvaraus
Ir numetė kaulą draskymo kultūros ministrą . Jus likite apie ministrą o mes tyliai dirbsime darbus į asmenines kišenes
Mielieji,pjaukitės toliau tarpusavyje!Tai geriausia ko nori "broliai" iš Rytų.Kuo ilgiau pjausitės,tuo ilgiau bejiegiai būsit.Taigi,pirmyn…..
kad Kremlius kiršina ir skatina antivalstybinius neramumus ES šalyse. Pažiūrėkit, kokie čia rėksniai "kultūrininkai", pažiūrėkit, kaip reaguojama į kitus protestus, ir žinosit, kas yra kas. Mąstykit.
@užsienio spauda rašo, Tai kad čia jokie kultūrininkai. Taigi rašo-valstybininkai...
S. Kairys buvo konservatorius. Prieš jį niekas neprotestavo - tuo pasakyta viskas. Dar klausimų bus?
@baobabas -sim.kairys-liberalus,iki konservų dar 'nenusirito" ;-D
@politinis veidmainis konservai labai broliavosi su liber. Jie jau seniai nėra tikri konservai.
@politinis veidmainis Meška su lokiu abudu tokiu
@baobabas . Tikrai taip,bet Kairys yra liberalas tai tas pats kas laisvės partija,juk Čmilytė jų globėja ,o meninikai visi iš džiugesio paradų.
Na kokie ten jų kultūros renginiai? Ot pagąsdino.
Tie renginiai nuobodybe,,geriau stotį į keksiu renginius paziuresiu ,,nemokamai ir linksma,,
Landsbergistano antausis, o ne visuomeninkų. Vieni papirkti, antri iš kvailumo. O Tv3 žinios primena Pakso nuvertimo laikotarpiu kai kokius tai neva pasirašinėjimus rodo, cituoja. Oi oi kokie debilai esate. Išjungiau žinias ir ko gero niekada nebjungsiu. Štai taip.
Mankurtams reikia suirutės
Mankurtams reikia suirutės
@Gintaras Nejungsi ir nereikia. Bet...Nuo ko prasidėjo Sąjūdis ir Atgimimas? Nuo kultūros ir meno darbuotojų, šviesuomenės raginimo keltis. Ir Lietuva pabudo, pakilo prieš raudonąjį siaubūną. Šiandien mes laisvi. Jūs, saujelė fašistuojančių antisemitų ir pasipūtusių tulžingų intrigantų įsivaizduojate save Sovietų armijos jėga? Pasižiūrėkt į veidrodį, ką matot, idiotą? Tai dar gerai, nes esate nieko verti. Neįsijauskit, jei menininkai pašauks, į gatves išeis tūkstančiai, dešimtys tūkstančių! Kas išeis pas jus? Būrelis bambalinių, jei pažadėsit alaus? Norit Maskvos nurodymu sukelt suirutę? O pasislėpt ar jau turit kur?
@Mankurtams reikia suirutės Tau praskalavo smegenis.
@. Aš pernelyg gerai atmenu Sąjūdį, pakilimą prieš tamsą ir blogį. Jūs tiesiog esate blogio sėkla, kurios daigus išrausim ir sunaikinsim. Norit prieš save pakelti Lietuvą? Prezidentūroj jau pradeda suprast, kad riba peržengta, kad laikas susivokti. O jūs, saujelė Kremliaus kurstomų pastumdėlių, vis bandot žmonių kantrybę. Tęskit, matysit kas bus.
@Bambalini, atsikvošėk Ir aš prisimenu sąjūdį tik paskui kas nutiko tiems kurie pakėlė tautą. Jie buvo nustumti o valdžia atiteko naglesniems veikėjams ir iš to visas blogis atsirado. Alaus negeriu. Rusų nelaukiu.
@Mankurtams reikia suirutės šių dienų kultūra - subkultūra. Nepalyginsi.
@praeitis Jūs teisus. Gerb.Juozas Erlickas išbraukė iš Raudonosios knygos beveik visą šiuolaikinį meną,o jis žino ką daro...nerimsta tik fondososiniai o kas kūrė tas ir kurs.
@praeitis
Valinskas Tapinas nėra kultūra .
@Mankurtams reikia suirutės Graziai paporinai ,bet ne uz tokia LIETUVA,zmones zuvo ,kai vieni sedi Vilniaus biudzeto burbule ir saukia kad ekonomika kyla gyvenimas gereja ,tai kodel pencijos ubagiskos ,600 tukstanciu skurstanciu ,ko ta sviesuomene bijo auditu ,isviesinti kgb archivus ,ignycio grazinimo valstybei,nes nebegales vogti,tai gal laikas skirstytis ,tegul VILNIUS ir sedi savo burbule galit vogti vieni is kitu ,su savo pideru paradais ,kgbistais ir vagiu saikom Ignycio ,o kita Lietuva apseis be suruskejusios sostines., galit ten jus su savo bambaliniais ir deretis.
patrauk liežuvį nuo Sąjūdžio
patrauk liežuvį nuo Sąjūdžio
@Mankurtams reikia suirutės šitie, kur dabar skeryčiojasi, pašauks tik tokius gavrilas, kaip tu. Vien dėl savo kišenės reikalų jie gali sugriauti pusę Lietuvos ir rusai jiems būtų pats tas ko reikia "kultūrai"!
Lietuvoj dabar visuomenininkas - specialybė ar profesija. Ir, manau, labai labai gerai apmokama. Pagal užsakymą išlindai, pašūkavai "gėda gėda" ir gauni algą. Jei konservatoriai galvoja, kad už juos žmonės balsuos kituose rinkimuose, tai tikrai klysta. Na, jeigu naujas ministras irgi palaikys jų labiausiai nusipelniusį kultūros atstovą Šrajevą, tada...
Kad nekviečia nekultūringus zmones
Nepamirskite, kad pinigelius tiems renginiams skiria ministerija, tai ir tu renginiu tada nebus. Kazkos vaiku darzelis. PS Ministras yra politonio pasitikejimo ir jo pareiga zinoti savo partijos programa, vyriausybes programa ir ja pavesti ministerijos darbuotojams ja igyvendinti. Jis nebutinai turi buti is kulturos ar kiap tai susijes su kultura. Ko gero pagrindinis ministro tinkamumo kriterius buti geru vadybininku.
vyriausybė skiria,ne ministerijos pinigu
vyriausybė skiria,ne ministerijos pinigu
@Lietuvis pagal jūsų rašyba jūs nesiorientuojate,už ką atsako kokia ministerija,kas kam pinigėlių duoda
@vyriausybė skiria,ne ministerijos pinigu Tai pagal jus pinigau nukrenta is dangaus ar marsieciai duoda?? Taip jei tai privatus renginys, jie tai daro is savu

Skaitomiausios naujienos




Į viršų