Prezidentės patarėjas: svarbiausia žinia, kad valdančioji koalicija išliko

Publikuota 2012.03.20 09:31

Naglis Puteikis 2012-03-21 02:55:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisingumo klausimas svarbesnis, nei ekonominės problemos.
Gailius su Giržadu bandė gaudyti ir sodinti mokesčių nemokėtojus ir kontrabandininkus, skirtingai nei milžiniška masė jų kolegų kitose jėgos struktūrose. Sodinti sukčius, kurie skurdina biudžetą, yra ne tik teisingumo įpratsato žodžio reikšme atkūrimas. Tai yra ir socialinio teisingumo įvedinėjimas, ko LABAI yra pasiilgę žmonės. Ir štai už tas sėkmingas pastangas Gailių su Giržadu nuima. Nuima ne Konstitucijoje numatyta valdžia, o šėšėlinė: spec.tarnybų, prezidentūros patarėjų ir buv.gen.prokuroro A.Nevėros įvardintos "teisininkų bendruomenės" triumviratas. Ši šėšėline valdžia tyčia dezinformuoja visuomenę, šantažuoja politikus-kyšinikus, manipuliuoja poligrafu ne pagal įstatymą, naudoja leidimus dirbti su slapta informacija tam, kad galėtų lemti teisėjų, prokurorų, teisėsaugininkų karjeras. Štai tokiais būdais nekonstituciniias būdais tas triumvirastas- šėšėlinis pseudoelitas ir perėmė valstybės valdymą, nes silpnas, iš dalies suikorumpavęs, iš dalies bevalis Seimas iki šiol nesipriešino.
Tik dabar pradeda rastis paralamentinė kontrolė, partijos pradeda rodyti valią sugrąžinti valdžią žmonėms.
Ar pasiseks, ar užteks jėgų ir pasiryžimo Seimo nariams atkurti Konstitucijoje numatytą krašto valdymą?
Ar užteks drąsos Seimo nariams sustabdyti slaptų pažymų virtuozus-poligrafus?
Todėl Seimui reikia padėti mitingais ir streikais sugrąžinti valdžią piliečiams ir jų išrinktiems atstovams.

Post scriptum: V.Landsbergis ir L.Kernagis , abu meno srities žmonės neturėję didelės administracinio darbo patirties, 21 metų skirtumu patekę į kritines lemtingas situacijas greitai, ryžtingai ir drąsiai priėmė sprendimus visuomenės labui.
Ar drąsiai sakoma tiesa, dori poelgiai ir ryžtingi veiksmai visuomenės naudai verti pašaipos, ar palaikymo?
Todėl raginu politikus, žiniasklaidininkus, apžvalgininkus, visus kitus žmones nusikratyti baimės ir pereiti į taikaus sukilimo už teisingumą pusę.   ATSAKYTI
rinkeja 2012-03-20 18:26:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nepatarinekite mums,jusu mes nerinkome   ATSAKYTI
Rimas 2012-03-20 17:37:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Patarėjams laikas pasitraukti ar po vieną , ar visiems iškarto, jūs apsišvietėte, gana .   ATSAKYTI
Vytautas Žemaitis 2012-03-20 12:11:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kad Palaitis atliko ,,pėstininko" vaidmenį klausimų niekam nekyla,nes pirmiausiai buvo ir paaukotas.O kas tą ,,pėstininką" stumdė neaišku tik prezidentūrai,o visiems piliečiams aišku.Palaičio po savaitės niekas ir neprisimins,nes jis įtakos niekam nedarė,o ,,žaidėjai" stumdys kitus pėstininkus.Kas laimės partiją,parodys rinkimai rudenį.   ATSAKYTI
Ne pabaiga 2012-03-20 11:53:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
R.Palaitis nesugriovė koalicijos. Ar A.Gelūnas sugriaus?   ATSAKYTI
Pikasas 2012-03-20 11:34:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai tik bus atkurtas teisingumas, bus atstatytos ir V.Gailiaus ir V.Giržado teisės. Tuo nereikėtų abejoti. Kliūčių ir visokių prigalvotų pinklių jiems sugrįžti į buvusias pareigas jau dabar yra ir dar bus. PASIAIŠKINKIME:

Atšaukti ministro R.Palaičio dviejų įsakymų, susijusių su FNTT pareigūnais kol kas nesiėmė Vyriausybė. Gali būti, kad tokia nutartis po šiokios tokios kabineto pertvarkos bus priimta. Sustabdyti atšaukimo veikimą nedelsiant gali tik prezidentė D.Grybauskaitė, jei ji nedelsiant kreipsis į Konastitucinį teismą išaiškinimo. Nors, panaudojant jos pačios terminologiją - "kas čia neaišku, jei viskas aišku". Kitu atveju, atstatytų vadovų teisės galiotų bent jau iki Seimo rinkimų. Jei jų metu laimėtų neokomunistinės jėgos, tai manau, kad dar ne tokių, korupcija dvelkiančių ir ją dangstančių "proveržių" sulauktume.

Kita jau apsireiškusi kliūtis gali tapti VSD pozicija. Departamento vadovas Grina jau dabar aiškina, kad nežiūrint ministro įsakymų atšaukimo, abiems išmestiems FNTT vadovams teisė dirbti su slapta informacija vėl turi būti svarstoma iš naujo. STOP. Tame Grinos pareiškime nesimato jokios logikos. Juk pareigūnams tokios teisės tik atstatomos, kaip nepagristai atimtos, o ne pirmąkart suteikiamos. Jei ministras turi teisę priimti nutartį, tai ministras turi teisę ir ją panaikinti. Arba tai gali padaryti aukštesnė institucija - Vyriausybė pagal galiojantį įstatymą. Manau, kad VSD vadovas tokiu savo pareiškimu bando nurotyti, kad ir VSD buvo "prie to paties" bei nori "prie to" ir likti.

Galima neabejoti, kad opozicijos ir jiems artimos tapusios LiCS partijos politikai ir jų aplinka vieningai įtikinės, kad pirmiausia būtina sulaukti teismo sprendimo dėl FNTT pareigūnų skundo. O kiek tai tęsis? Kas gali pasakyti? Mūsų teisėsauga jau įrodė, kad net nesudėtingos bylos kartais būna svarstomos teismuose metų metais, kol priimamas galutinis sprendimas. Tokių ištemptų laikotarpių metu kartai neaiškiai žūsta susiję su byla asmenys ir prisikrauna papildomų neesminių bylų bylelių krūvos. Kiek valstybei milijonų litų tokie procesai kainuoja? Kas už tokią makalynę ir nuostolius privalo konkrečiai atsakyti? Kas gali patikinti, kad šį kartą bus ne taip?

Tuo pat metu vykstantis teisminis nagrinėjimas šiek tiek apriboja politikų paramą. Tie, kurie elgtųsi labai aktyviai, galėtų būti apkaltinti neleistinu spaudimu teismui. To labiau, kad teisme bus svarstoma ir apie solidžią moralinę kompensaciją.

   ATSAKYTI
Algis 2012-03-20 10:43:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Suskilusį puodą galima suklijuoti, bet jame sriubos neišvirsi   ATSAKYTI
algis 2012-03-20 10:35:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Svarbiausia ir liūdniausia žinia yra ta, kad nugalėjo konjunktūriniai principai ir telefoninė teisė. Liūdna, labai liūdna Lietuvoje.
Beje, visiškai nuvylė Prezidentė, man ji pasirodė, kaip labai pavojinga intrigantė, pats laikas būtų jos intrigoms duoti atkirtį.
Kubilius, mano nuomone, padarė viską, ką galėjo, tik tegul nestato tos atominės.
Caplikas ir kompanija, tai pasiuntinukai, akivaizdžiai, turi šeimininką.
Taigi, bendras vaizdelis liūdnokas.   ATSAKYTI
patarėjas 2012-03-20 10:27:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prezidentės patarėjai patarė prezidentei neatleisti Palaičiokad išsaugoti koaliciją,o tuo pačiu pareiškė nepasitikėjimą premjerui Kubiliui,kurio teikimą atmetė. Saugodama koaliciją sukėlė vyriausybės krizę, bet deja patarėjai to nemato,nes jie yra Gariūnuose išauklėti.   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų