Prezidentė susitiks su kandidate į teisingumo ministro postą

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį susitiks su kandidate į teisingumo ministres profesore Milda Vainiute.

Po šio susitikimo šalies vadovė apsispręs dėl kandidatės tinkamumo užimti pareigas Vyriausybėje.

Mykolo Romerio universiteto profesorė M.Vainiutė yra jau ne pirma socialdemokratų pasiūlyta kandidatė į teisingumo ministrus.

Iš pradžių „valstiečiams“ neįtiko Julius Sabatauskas – kaip teigta, dėl amžiaus ir politikavimo. Po to Socialdemokratų partija į teisingumo ministrus teikė eksparlamentaro Dariaus Petrošiaus kandidatūrą, bet šis ją atsiėmė, sulaukęs priekaištų dėl galimų sąsajų su prieštaringos reputacijos Tauragės verslininku Arūnu Pukeliu, pravarde Švinius.

Tuomet buvo pateikta socialdemokrato Juliaus Pagojaus kandidatūra, jį prezidentė jau buvo paskyrusi ministru naujojoje Vyriausybėje, tačiau savo kandidatūrą jis atsiėmė paaiškėjus, jog pernai gegužę politikas buvo sustabdytas prie vairo neblaivus ir apie tai nepranešė viešai.

Ketvirtadienį D.Grybauskaitė vylėsi, kad šį kartą atliekant kandidato patikrą bus išvengta klaidų.

Ministrus premjero teikimu skiria prezidentas. Pagal vandančiąją koaliciją po Seimo rinkimų sudariusių socialdemokratų ir „valstiečių“ susitarimą, teisė siūlyti teisingumo ministrą teko socialdemokratams.

M.Vainiutė yra dirbusi prezidento Valdo Adamkaus patarėja teisės klausimais, taip pat Prezidentūros kanceliarijoje dirbo konsultante prezidentės Dalios Grybauskaitės pirmosios kadencijos metu.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-12-09 09:23:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašu ,kad šį kartą pavyks.Vainiutė nesigirdėjo kad būtų pasišiukšlinusi , greičiau apsišluodavo savo darbo vietoj . Tas duoda viltį ir ji dirbs geriau už gimininaičius pridengiantį Bernatonį . Nuo TM darbo labai priklauso ir lietuvių emigracija.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų