Prezidentė susitiks su Donaldu Tusku

Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas penktadienį Vilniuje su prezidente Dalia Grybauskaite aptars pasirengimą viršūnių susitikimui, kuriame bus diskutuojama dėl Europos Sąjungos (ES) ateities po britų sprendimo pasitraukti iš bendrijos.

„Europa susiduria su itin sudėtingais migracijos, terorizmo ir saugumo iššūkiais, yra stipriai susvyravęs žmonių pasitikėjimas ES“, - susitikimo išvakarėse sakė prezidentė.

Rugsėjo 16 dieną Slovakijos sostinėje rengiamas susitikimas bus skirtas aptarti ES ateičiai po birželį įvykusio balsavimo, kai Didžiosios Britanijos žmonės apsisprendė palikti ES.

Lyderių susitikime turėtų būti aptariama migracijos krizė ir vidaus saugumo iššūkiai po Europą sukrėtusių islamistų išpuolių.

D.Tuskas prieš vizitą Vilniuje viešėjo Rygoje, o iš Lietuvos dar vyks į Estiją.

Šį sekmadienį D.Grybauskaitė viešės Berlyne, kur pasirengimą artėjančiam Bratislavos susitikimui taip pat aptars su Vokietijos kanclere Angela Merkel.

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-09-09 08:37:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grybauskaitė pagrybaus ES politikos klausimais, o kaip gyvena partinių klanų apvogti mokesčių mokėtojai Lietuvoj nesvarbu... Ar sumažėjo korupcija ir biurokratija LR jos vadovavimo laikotarpiu?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų