Prezidentė siekia užtikrinti garantijas JK emigrantams

Lietuva sieks visų įmanomų garantijų Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems lietuviams po britų pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES), sako prezidentė Dalia Grybauskaitė prieš Briuselyje numatytą susitikimą su Britanijos premjere Theresa May (Teresa Mei).

„(Kalbėsime) apie tai, ar bus išvengta diskriminacijos ir smurto, ką dabar matome prieš kitataučius, ar bus užtikrinta teisė dirbti, socialinės garantijos, sveikatos apsauga, galimybė studijuoti“, - ketvirtadienį transliuotame interviu LRT radijui sakė D.Grybauskaitė.

„Visa tai bus iš tiesų dienotvarkėje, visa tai aptarsime ir tai bus mūsų derybinės pozicijos, kad tos garantijos būtų išsaugotos ir išlaikytos mūsų visiems žmonėms“, - pridūrė ji.

D.Grybauskaitė su Jungtinės Karalystės ministre pirmininke susitiks ketvirtadienį prieš ES viršūnių posėdį Briuselyje.

Po referendumo derybas dėl britų išstojimo numatoma pradėti kitąmet. Jas baigti tikimasi iki 2019 metų.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2016-12-15 08:04:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesilaiko DB vadovai referendumo reikalavimų tempia laiką iki šiol ,ką jie ten kalbės ar nuveiks kartu su Grybauskate dėl lietuvių gerovės .,Panašu , papūs vakarietiškos dūdelės ideologines natas.
Atsakyti
0

v
vycka
2016-12-15 11:15:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
kalbes na kas gi klausyss \grybauskaites.. graziai pasisypsos paspaus ranka ir darys kas jiems reikia lietuva labai maza ir neturtinga salis o tokiu balsas i dangu neina tuscias laiko gaisimas.
Atsakyti
0

r
r
2016-12-15 11:53:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
na kas nezino anglu?jie siandien tau sako viena,o apsisuke daro savo,jais tiketi nereiketu,prezidente dirba savo darba,bet visitas bus be naudos...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų