Prezidentė pristatys Seimui kandidatą į premjerus

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pateiks Seimui rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) siūlomo Sauliaus Skvernelio kandidatūrą į premjerus.

Šią savaitę su LVŽS kandidatu į Vyriausybės vadovus susitikusi D.Grybauskaitė sakė iš naujosios valdančiosios daugumos besitikinti sprendimų, kurie didintų socialinį žmonių saugumą ir mažintų socialinę atskirtį.

Prezidentui pateikus premjero kandidatūrą, ji perduodama aptarti Seimo narių frakcijoms, vėliau kandidatūra svarstoma Seime. Išklausę kandidatą, parlamentarai sprendžia, ar pritarti jo skyrimui į ministro pirmininko pareigas.

Ministras pirmininkas tuomet ne vėliau kaip per 15 dienų nuo jo paskyrimo pristato Seimui savo sudarytą ir prezidento patvirtintą Vyriausybę, pateikia svarstyti jos programą.

Buvęs policijos vadovas ir vidaus reikalų ministras S.Skvernelis buvo pirmasis Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše.

„Valstiečių“ frakcijai Seime priklauso 59 politikai. Jie valdančiąją koaliciją sudarė su socialdemokratais, turinčiais 19 atstovų frakciją.


Rašyti komentarą...
J
Je
2016-11-17 08:17:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Je ,nereikia jaudintis vyriausybė visad buvo ir bus. Rūpintis teiktų, kad ji veiktų pagal LR Konstituciją ir dirbtų rinkėjų daugumos valia Tautos labui. To dar ketvirtį amžiaus nebuvo,valdžia save laiko protingiausia dirba savo naudai ,į savo kišenę.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų