Prezidentė parodė, kokius stebuklus gamina virtuvėje

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė maltiečius, susitiko su Maltos ordino Didžiuoju Kancleriu baronu Albrechtu Freiherru von Boeselageriu ir Didžiuoju Hospitaljeru princu Dominique de La Rochefoucauld-Montbeliu, su kuriais aptarė Lietuvos ir Maltos ordino dvišalį bendradarbiavimą socialinės apsaugos bei humanitarinės pagalbos teikimo srityse.

6

Tiesa, prezidentė labiausiai nustebino savo kulinariniais sugebėjimais. Prezidentė parodė, kaip gaminti skanius pyragėlius.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos Prezidentė aplankė maltiečius

Šalies vadovė taip pat susitiko su Maltos ordino Pagalbos tarnybos (MOPT) Lietuvoje darbuotojais, domėjosi jų veikla, lankėsi maltiečių dienos centre, kur bendravo su vaikais ir senjorais bei kartu kepė sausainius.

Pasak Prezidentės, Maltos ordinas, daugybę metų šalyje puoselėjantis savanorystės, rūpesčio, atjautos tradicijas, jau tapo neatskiriama saugesnės Lietuvos dalimi. Tai išskirtinis pavyzdys, kaip paprastomis priemonėmis, bet veiksmingai galima padėti labiausiai nepasiturintiems ar likimo nuskriaustiems žmonėms. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų