Prezidentė lankysis Ukmergės rajone

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį lankysis Ukmergės rajone, Tulpiakiemio kaime, kur aptars, kokių priemonių reikia imtis, siekiant mažinti socialinės rizikos šeimų skaičių ir užtikrinti jose augančių vaikų saugumą.

Pasak Prezidentūros pranešimo, šalies vadovė iš Tulpiakiemyje neseniai įsikūrusio vaikų dienos centro gavo laišką, prašantį kartu su kampanijos ,,Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais padėti šiame kaime gyvenantiems vaikams.

Siesikų seniūnija, kurioje yra Tulpiakiemio kaimas, išsiskiria kaip itin sudėtinga seniūnija Ukmergės rajone: iš 50 kaime gyvenančių vaikų net 39 auga socialinės rizikos šeimose, daug Tulpiakiemio gyventojų kenčia nuo priklausomybių.

Aktyvios bendruomenės iniciatyva nuo balandžio kaime įkurtas dienos centras, kur vaikai gali leisti laisvalaikį, gauti maitinimą. Anot pranešimo, per tris mėnesius nuveikta daug, tačiau bendruomenei trūksta psichologų pagalbos, mokymų ir žinių, kaip dirbti su vaikais, kaip efektyviai padėti nuo priklausomybių kenčiantiems jų motinoms ir tėvams.

Susitikime Tulpiakiemyje dalyvaus Ukmergės rajono savivaldybės, nevyriausybinių organizacijų, socialiniai darbuotojai, psichologai, verslininkai, kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai Gabrielius Liaudanskas – Svaras, Daiva Žeimytė, broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai.

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-07-26 07:58:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką ir kalbėti apie prezidentės Grybauskaitės "rūpinimąsi" Lietuvos kaimiečiu ar socialine atskirtimi... Ar jai bent kiek aišku jauno ūkininko įsikūrimo ar pieninkystės klausimai ,nedarbas ,girtuoklystės? Kadencijos pabaigoje ponia sužinos savo darbo rezultatus be klapčiukų liaupsinimų savo ŽŪ krašte .Gėda.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų