Prezidentė atidarys energetinių inovacijų pritaikymo karyboje konferenciją

Trečiadienį Vilniuje prasideda NATO remiama konferencija ir pramonės paroda „Energetinių inovacijų pritaikymas karyboje“.

Konferenciją atidarys šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė, joje dalyvaus apie 300 NATO šalių gynybos ir kariuomenių atstovų, mokslininkų, verslo bei gynybos ekspertų.

„Energetinis saugumas buvo ir išliks bendro nacionalinio saugumo dalimi. Džiugu, kad savo pasiekimais šioje srityje Lietuva įrodė, kad įmanoma nugalėti pačius didžiausius sunkumus ir netgi imtis lyderystės NATO šalių tarpe. (...) Šių metų konferencija skirta energetinio saugumo užtikrinimui karyboje, inovatyvių energetinių sprendimų ginkluotose pajėgose paieškai“, - antradienį interviu Žinių radijui sakė D.Grybauskaitės vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Valdemaras Serapinas.

Anot jo, renginyje bus aptariama energijos gamyba, valdymas, tiekimas, energetinis efektyvumas pastatuose ir kiti klausimai.

Parodoje įrangą ir sprendimus pristatys apie 30 kompanijų iš Lietuvos, Latvijos, taip pat ir gerai žinomos britų, prancūzų, amerikiečių, vokiečių kompanijos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų