Prezidentas Valdas Adamkus tikina norintis kuo greičiau surasti pamainą pareigas paliekančiam policijos generaliniam komisarui Vytautui Grigaravičiui.

Prezidentas ketvirtadienį žurnalistams sakė, kad pretendentų kandidatūras ketina svarstyti artimiausiomis dienomis susitikęs su vidaus reiklų ministru Regimantu Čiupaila.

"Ryt poryt - aš prašiau galimai greičiau. Aš noriu jus užtikrinti vienu - aš noriu generalinio komisaro klausimą užbaigti galimai greičiau, kad policija turėtų labai aiškią kryptį, kuria eiti, kas jai vadovauja, ir kokios galimos reformos įmanomos įgyvendinti", - kalbėjo V.Adamkus.

Žiniasklaidoje tarp kandidatų į policijos vadovus buvo minimas vasarą iš pareigų pasitraukęs buvęs generalinio komisaro pavaduotojas Vizgirdas Telyčėnas, Vidaus reikalų ministerijos sekretorius Stanislovas Liutkevičius arba Marijampolės policijos komisariato viršininkas Kęstutis Kalinauskas.

Policijos generalinį komisarą vidaus reikalų ministro teikimu ir Vyriausybės pritarimu skiria prezidentas.

V.Grigaravičius iš pareigų pasitraukė po lapkričio pradžioje visą Lietuvą sukrėtusios autoavarijos Skuodo rajone, kai, kaip įtariama, neblaivus policininkas automobiliu mirtinai sužalojo tris berniukus.

Kartu su V.Grigaravičiumi atsistatydino ir vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys.


Rašyti komentarą...
X
XX
2007-12-27 17:08:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl tik komisaras ir ministras atsakė už eilinio policininko nusikaltimą. Jeigu tai vertinti Prezidento išsireiškimais, tai ne mažiau kalta ir Vyriausybė, bei pats Prezidentas. Kur gi ta tikroji atsakomybės už darbuotojus riba? Ar ji keičiasi ir nuo ko priklausomai?
Atsakyti
0

A
Astrei
2007-12-27 17:21:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne prezidento reikalas ieskoti komisaro , tai turi daryti VR
ministras nes jis teikia ...... Tokie istatymai mazamoksliai !
Atsakyti
0

w
www
2007-12-27 17:34:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skirkis Kauno daktara komisaru, tai greit visus girtus stribus isgaudys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų