„(Balsuočiau) prieš“, - pareiškė S. Skvernelis ketvirtadienį Seime per Vyriausybės valandą, konservatorių frakcijos seniūno Gabrieliaus Landsbergio paklaustas, kaip jis balsuotų dėl A. Skardžiaus buvimo Ekonomikos komitete, jeigu Seime toks balsavimas vyktų.

Seimui ketvirtadienį nebuvo pateiktos Antikorupcijos komisijos tyrimo dėl A. Skardžiaus, kuris yra ir Energetikos komisijos narys, interesų energetikoje išvados – šis klausimas iš plenarinių posėdžių darbotvarkės išbrauktos Seniūnų sueigoje.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad nėra jokių politinių priežasčių vilkinti išvadų svarstymą, tačiau norima išsiaiškinti, ar jos pateiktos tokios, dėl kokių balsavo komisijos nariai.

A. Skardžiaus bendrapartietis Andrius Palionis yra kreipęsis į Seimo etikos sargus, kurie turėtų aiškintis išvadų netikslumų kaltininkus. Etikos ir procedūrų komisija kitą trečiadienį spręs, ar imsis aiškintis, kodėl, anot A. Palionio, išvados galutinis variantas skiriasi nuo to, dėl kurio komisija balsavo.

REKLAMA

Prieš savaitę patvirtintose išvadose konstatuojama, kad rūpindamasis atsinaujinančių išteklių ūkiu parlamentaras galėjo supainioti viešus ir privačius interesus.

G. Landsbergis siūlo komisijos tyrimą laikyti nebaigtu ir tęsti jį pavesti Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui. Juolab, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimos A. Skardžiaus veiklos.

Tačiau Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas „valstietis“ Vytautas Bakas BNS pareiškė, kad tęsti tyrimo nėra reikalo, nes Antikorupcijos komisija jį atliko išsamiai ir surinko daug naudingos informacijos.

„Daug įrodymų yra aprašyta, bet silpnoji dalis – išvados ir politinis vertinimas“, – BNS teigė V.Bakas, per Antikorupcijos komisijos tyrimo dėl A. Skardžiaus veiklos išvadų tvirtinimą susilaikęs, nes komisijos nariai nesutiko į jas įtraukti jo siūlymo dėl A. Skardžiaus galimybės dirbti tuose Seimo komitetuose ir komisijose, kur svarstomi su atsinaujinančiais ištekliais susiję klausimai.


Rašyti komentarą...
O
Ot
2017-11-16 14:07:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Partinės rietenos ir nusikaltėlių išteisinimas Seime atima daug laiko ,nelieka kada prisiminti rinkėjų reikalų ir neveikiančių įstatymų su landomis grobstymui,kyšininkavimui? Gėda, kad rinkėjų dauguma negali atleisti jiems nedirbančios valdžios, nevykdančios jų valios.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų