Premjeras pareiškė „nedalyvausiantis Tapino šou“

Premjeras Saulius Skvernelis neketina viešai paneigti savo apie Andrių Tapiną Seime išsakytų žodžių, patvirtino premjero atstovas. Savo ruožtu A. Tapinas ketina ieškoti teisybės teisiniu keliu.

Ketvirtadienį žurnalistas Andrius Tapinas savo „Facebook“ paskyroje viešai kreipėsi į premjerą Saulių Skvernelį, reikalaudamas atsiprašymo. Ministrui pirmininkui sąlygos neįvykdžius, žurnalistas paskelbė, kad ketina kreiptis į teismą.

A. Tapinas premjerui skirtame viešame laiške rašė, jog šis 2018 m. gruodžio mėn. 6 d. susitikime Seime su Liberalų sąjūdžio frakcija paskelbė „tikrovės neatitinkančias, [jo] garbę ir orumą žeminančias žinias“.

„Dabar, kas vyks sekmadienį nesuprantu, kodėl <...>, mitingas kažkoks ar ten akcija, bet organizuoja ne profsąjungos, organizuoja ponas Tapinas, kuris dabar tampa politiku, nebe žurnalistu. Profesinės sąjungos yra įtrauktos į politiką. Tiesiog, jeigu tokio chaoso tikslas yra pakeisti šalyje teisėtai išrinktą valdžią, tai tą tikslą reikėtų ir įvardinti“, – taip premjeras atsiliepė į profsąjungų organizuotą mitingą.

Žurnalistas prašo viešo premjero atsiprašymo, paskelbiant paneigimą dėl išsakytų žodžių apie A. Tapiną. Jei šis nebus paskelbtas, žurnalistas teigė ketinantis kreiptis į generalinį prokurorą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo bei į teismą dėl šmeižto.

Tuo metu S. Skvernelio atstovas Tomas Beržinskas portalą tv3.lt penktadienį informavo, kad „A. Tapino šou premjeras nedalyvaus“.


Rašyti komentarą...
S
Saulius
2019-01-04 12:40:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš manau kad prokuratura bus drasi ir atliks savo pareiga tas arogancijos pilnas milicininkas turi atsakyti už savo šmeišta pilama ant visu aplink.
Atsakyti
-11

M
Mėja
2019-01-04 14:32:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skvernelis teisingumo nesilaiko-apšmeižti be įrodymų-nusikaltimas!Prikalbėjai-nebijok atsakyti!
Atsakyti
-5

V
Vanga
2019-01-04 12:53:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šit kaip! Išradinga. Tuomet seksime kitus spektaklio judesius...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų