Premjeras Andrius Kubilius teigia manąs, kad Seimo vicepirmininko Raimondo Šukio kandidatūra į sveikatos apsaugos ministro kėdę būtų tinkamesnė nei Liberalų ir centro sąjungos vadovo Gintauto Babravičiaus.

Pasak A. Kubiliaus, bus atsižvelgiama į Liberalų ir centro sąjungos siūlymus, bet privalumų daugiau turi R. Šukys.

"Bet vis dėlto manau, kad kaip tik R. Šukio tapimas ministru turėtų privalumų. Jis turi patirties būti ministro poste. Būdamas ministru (vidaus reikalų - ELTA) jis labai aiškiai parodė, kad lengvai jo interesų grupės nepastumdys, o tai reiškia, kad reforma (sveikatos apsaugos - ELTA) būtų tęsiama. Ir trečias dalykas - jis turi visas galimybes, patirtį ir politinę valią šiai sistemai ryžtingai skaidrinti", - žurnalistams pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo sakė Premjeras.

Pirmadienio pavakarę Liberalų ir centro sąjunga renkasi į posėdį ir ketina nuspręsti, ką deleguoti savo kandidatu į sveikatos apsaugos ministro postą vietoj atsistatydinusio Algio Čapliko.

ELTA primena, kad pagal Permainų koalicijos susitarimą, sveikatos apsaugos ministro postas priklauso liberalcentristams. G. Babravičius yra sakęs, jog R. Šukys tėra tik vienas iš 7-8 galimų partijos kandidatų.


Rašyti komentarą...
M
Mili
2010-02-22 15:16:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš nepalaikau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų