Premjeras Gediminas Kirkilas tikina, kad vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys dirba gerai.

"Mano požiūriu, visi ministrai gerai dirba. Ministras R.Šukys tą dalį programos, kuri jam priklauso, už ką jis atsakingas, vykdo gerai, yra net, sakyčiau, labai svarbių pasiekimų: mūsų (būsimas - BNS) prisijungimas prie Šengeno, manau jis labai efektyviai dirbo ir krizės pasienyje praėjusių metų pabaigoj metu. Tai, kad mes kartais pasiginčijame, tai su visais, toks yra darbas Vyriausybėje", - žurnalistų paklaustas apie esą jo turimas pretenzijas ministrui trečiadienį sakė premjeras.

Anot portalo "alfa.lt", kritikos R.Šukiui pasigirdo po Socialdemokratų partijos prezidiumo posėdžio.

Liberalcentristas R.Šukys esą supykdė socialdemokratus tuo, kad dažnai turi savo nuomonę, kuri nesutampa su socialdemokratų vadovaujamos koalicijos ar mažumos Vyriausybės pozicija.

Vidaus reikalų ministrui priekaištų turėjo Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Algirdas Sysas. Jam esą užkliuvo tai, kad ministras R.Šukys kovo 20-ąją Konstituciniame Teisme (KT) asmeniškai įrodinėjo, jog keli Vyriausybės nutarimai ir kai kurios Valstybės tarnybos įstatymo bei Darbo kodekso nuostatos dėl statutinių pareigūnų algų prieštarauja Konstitucijai.

Pats vidaus reikalų ministras tvirtino, kad jam nei premjeras, nei kiti koalicijos partneriai kritikos nėra išsakę. Kreipimąsi į KT jis esą pasirašė dar prieš tapdamas ministru, būdamas Seimo opozicijos nariu. Anot ministro, buvo apskųsti ne šios Vyriausybės nutarimai, o priimti prieš kelerius metus.

REKLAMA

R.Šukys į koalicinę mažumos Vyriausybę buvo paskirtas pernai liepą.

KT kovo 20 d. paskelbė, kad Darbo kodekso nuostata ir Vyriausybės nutarimai, nustatantys minimalios mėnesinės algos dydį, neprieštarauja Konstitucijai. Nuo 2003 m. liepos 24 d. valstybės tarnautojams taikomas 430 Lt minimalios mėnesinės algos dydis, tuo metu kitų asmenų minimali mėnesinė alga šiuo metu yra 600 Lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų