Premjero ir atsistatydinimo pareiškimą įteikusio Sveikatos apsaugos ministerijos vadovo Algio Čapliko susitikimas truko tik apie 10 minučių. A. Čaplikas savo nuomonės nepakeitė.

Kaip pranešė LNK žinių tarnyba, užsimenama, kad atsistatydinusį sveikatos apsaugos ministrą Algį Čapliką gali pakeisti dabartinis Seimo pirmininkės pavaduotojas Raimundas Šukys.

Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) vietoj atsistatydinusio Algio Čapliko gali siūlyti dabartinį pirmąjį Seimo pirmininko pavaduotoją Raimondą Šukį. Trečiadienį R.Šukio kabinete lankėsi premjeras Andrius Kubilius.

Pats R.Šukys kol kas nekomentuoja galimybės antrą kartą tapti ministru. R.Šukys socialdemokrato Gedimino Kirkilo Vyriausybėje dirbo vidaus reikalų ministru. Iš šio posto jis atsistatydino, kai neblaivus Skuodo rajono policininkas Aleksandrijos miestelyje automobiliu užmušė tris vaikus.

Tuo tarpu Sveikatos apsaugos ministras A.Čaplikas atsistatydinimo pareiškimą Vyriausybės vadovui įteikė dar vasario 10 dieną.Apie tai žiūrėkite LNK žinių videoreportaže


Rašyti komentarą...
T
T
2010-02-17 20:18:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
sito gaidzio kremliaus spiono vieta narve.
Atsakyti
0

Žemaičiai
2010-02-17 20:33:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
dalyvavo prezidento Pakso nevertime!!!
Atsakyti
0

a
alex
2010-02-17 21:06:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausia būtų atiduoti postą kitai partijai. Tai būtų geriausia žinant, kad tas Skiko kyšio paėmimas siekamas su partijos finansavimu.

Nors tada nebebūtų taip, kaip suplanuota vykdyti sveikatos reformos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų