Premjeras nenori interpeliacijos aplinkos ministrui

Premjeras Saulius Skvernelis tikisi, kad Seimo nariai nepalaikys opozicinių socialdemokratų inicijuotos interpeliacijos aplinkos ministrui Kęstučiui Navickui.

„Manau, kad ministras atsakys (į jam keliamus klausimus – BNS) ir interpeliacija neturėtų sulaukti Seimo narių palaikymo“, – antradienį interviu LRT radijui teigė premjeras.

Anot jo, aplinkos ministro atsakomybės sritis yra labai sudėtinga.

„Ministras daug padarė sprendžiant įsisenėjusias ir skaudžias problemas. Interpeliacijoje keliamuose klausimuose įžvelgiu tam tikrą savotišką bandymą pakerštauti už urėdijų reformą, be to, reiškiami priekaištai už tuos sprendimus, kuriuos padarė praėjusi Vyriausybė“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Aplinkos ministras K. Navickas antradienį Seima atsakys į klausimus dėl buvusios darbovietės „Baltijos aplinkos forumas“ (BAF), padėties atliekų sektoriuje, miškų reformos įgyvendinimo.

Socialdemokratų frakcijos seniūnas Juozas Olekas teigė, kad aplinkos ministras turėtų būti atstatydintas dėl galimo buvusios darbovietės protegavimo, esą nesugebėjimo spręsti atliekų ir pakuočių tvarkymo, nepasirengimo miškų reformai ir negebėjimo jos įgyvendinti.


Rašyti komentarą...
P
Piktas
2018-06-19 11:13:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vadinas Skverelis nusprende ,pirkti veja arba lietu, nes aplinkos ministras prisipirko zvirbliu., kurie jau po savaites isskris,svarbu prihvatizuoti milijonus. GEDA GEDA UZ KORUMPUOTUS VALSTYBES TARNAUTOJUS. Eilinis zmogus dirba, moka mokescius, taupo ta kapeikele, o svolaciai issigime zvirblius perka, kad nurasytu vagiamus milijonus, Kur ziuri PREZIDENTE?, nejaugi ji ir cia isipainiojo, kad leido tokius pirkinius pirkti?KORUPCIJOS LIZDAS VALDO - ISVAGIA LIETUVA.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų