Premjeras: kyla abejonių, ar IAE vadovas gali dirbti toliau

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad visuomenei pagrįstai kyla abejonių, ar teisėsaugos įtarimų sulaukęs Ignalinos atominės elektrinės (IAE) generalinis direktorius gali toliau eiti pareigas.

Taip jis atsakė į BNS klausimą, ar Darius Janulevičius gali vadovauti jėgainės uždarymo projektams.

„Tokio procesinio statuso kaip įtariamasis turėjimas – ypač kai kalbame apie tokios apimties ir tokio „jautrumo” projektą, kuris ankstesniais savo gyvavimo metais, kaip žinome, susidūrė su įvairiais nesklandumais, taip pat ir su skaidrumo problemomis, galimu neteisėtų politikų kišimusi – įmonės vadovui neabejotinai kelia daug nepatogumų. Visuomenei kyla pagrįstas klausimas, ar tokį statusą turintis vadovas gali užtikrinti skaidrius procesus – o šioje vietoje, šiame projekte jokių šešėlių būti negali“, – BNS perduotame komentare sakė S. Skvernelis.

Teisėsauga gruodžio pabaigoje baigė ikiteisminį tyrimą dėl 2014 metais IAE rengto 1,5 mln. eurų vertės aukciono. Įtarimai dėl piktnaudžiavimo pareikšti šešiems asmenims, tarp jų – dabartiniam ir buvusiam IAE vadovams D. Janulevičiui ir Osvaldui Čiukšiui bei buvusiam komercijos skyriaus vadovui Laurui Pusliui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų