Rašyti komentarą...
Kaukės negali dėvėti astma sergantys asmenys,parodę pažymėjimą
kodėl blokuojami komentarai komentarai? konvervai nurodė?
ką veikia "naujasis seimas" ?
Suprantamas reikalavimas dėvėti kaukę.Tačiau yra ir SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS nurodytos išimtys negelią turintiems žmonėms,kurie negali šių kaukių dėvėti.Kilus klausimui,ar žmogus turi teisę būti be kaukės,pakanka parodyti neįgaliojo pažymėjimą,medicininiai dokumentai nereikalingi. Tačiau stebėtojai bei tikrintojai į tai net NENORI KREIPTI DĖMESĮ,o užsispyrę reikalauja kauką dėtis ir ant nosies.Pavyzdžiui-negaliu kvėpuoti pridengta nosimi,tai kauke pilnai dengiu burną,kad nesukelčiau panikos kitiems.Tačiau ir paaiškinus situaciją-ne visada esu suprastas,netgi nenorima suprasti,jog tai yra numatyta įstatyme...
Apsagininiai p y d e r ai
@X x kodėl leidžiama naudoti žodį "pyderai,"o normalius žodžius blokuojat?
Užsikrūškit pardej!!!
Idiotai... Ant savo užpakalių užsimaukite tas kaukes, kad neterštumėte aplinkos savo išmetamomis dujomis!!!
Ne policiją kviest, o apsauginis turi kauję pasiūlyt. Bet kur tau. Kur žmonių teisės? Jei privaloma, privalomai ir duokit.

Kiti žmonės knisasi po konteinerius, kad rastų depizito ir už juos valgyt nusipirktų, o čia iš privalomų-reikalaujamų kaukių biznį darosi. Absurdas. Kiek oer mėnesį kainuoja med.kaukės?
kodėl tik kartais?
prie invalidu irgi kabinejates?
@Idomu O kuo invalidai išskirtiniai, ar jie neužkrečiami ir neužkečiantys, be to čia ne kabinėjimasis, o priminimas,kad reikia saugotis ir saugoti kitus juk gyvenate visuomenėje.
@Invalidė Taigi tu su antsnukiu,kur problema?
Į viršų