• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neatsiradus pakankamai pretendentų į Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) vadovo poziciją, konkursas bus pratęsiamas dar 10 darbo dienų.

Neatsiradus pakankamai pretendentų į Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) vadovo poziciją, konkursas bus pratęsiamas dar 10 darbo dienų.

REKLAMA

„Pratęsiama dėl mažo pretendentų skaičiaus. Įvertinama tai, kad dalis pateikusių dokumentus atkrenta kaip neatitikę reikalavimų“, – Eltai siųstame atsakyme teigė už konkursą atsakingos Viešojo valdymo agentūros (VVA) atstovė Aida Žemaitytė-Budnikienė.

Anot jos, pratęsus konkursą, galutinis dokumentų pateikimo terminas bus birželio 12 d.

VVA tikina konkretų dokumentus pateikusių ir reikalavimus atitikusių pretendentų skaičių paskelbsianti savaitę po pateikimo termino.

ELTA primena, kad buvusi NŠA vadovė Rūta Krasauskienė iš posto pasitraukė prieš kelis mėnesius. Kaip tuomet teigė buvęs švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas, sprendimas bendru sutarimu buvo priimtas dėl vėluojančių svarbių darbų. Jis taip pabrėžė, kad R. Krasauskienės pasitraukimas iš pareigų nėra susijęs su artėjančiais tarpiniais patikrinimais.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto, mokykloms pradėjus vykdyti tarpinius vienuoliktokų patikrinimus, NŠA susilaukė ne vienos kritikos strėlės dėl nepasiruošimo. Balandį laikinai švietimo, mokslo ir sporto ministrės pareigas perėmusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė pažymėjo, kad tarpinių patikrinimų metu pasigedo NŠA pagalbos mokykloms, susidūrusioms su techniniais nesklandumais.

REKLAMA

Dėl tarpinių patikrinimų įgyvendinimo nesklandumų balandžio pradžioje atsistatydino buvęs švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas. Kaip žurnalistams teigė buvęs ministras, pasitraukti iš pareigų jį paskatino nesutarimai su premjerės komanda. Panašiu metu iš posto pasitraukė ir už tarpinių patikrinimų įgyvendinimą atsakingas viceministras Ramūnas Skaudžius.

Nuo kovo pradžios NŠA vadovo pareigas laikinai eina Aidas Aldakauskas, prieš tai agentūroje ėjęs Kokybės vertinimo departamento direktoriaus pareigas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų