tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvą sukrėtė dar vienas sekso skandalas, kurio epicentre atsidūrė garsus ilgametis Lietuvos politikas, buvęs Seimo narys, pašalinto prezidento Rolando Pakso patarėjas Remigijus Ačas. Jis nuteistas už pasikėsinimą tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu. Apie bylą naujienų portalui tv3.lt prakalbo ir pats R. Ačas.

Lietuvą sukrėtė dar vienas sekso skandalas, kurio epicentre atsidūrė garsus ilgametis Lietuvos politikas, buvęs Seimo narys, pašalinto prezidento Rolando Pakso patarėjas Remigijus Ačas. Jis nuteistas už pasikėsinimą tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu. Apie bylą naujienų portalui tv3.lt prakalbo ir pats R. Ačas.

REKLAMA

„Visi komentarai per mano advokatą, kuris yra nuo pat bylos pradžios, bendravo šiuo klausimu ir su policija, ir su prokuratūra.

Kaip aš vertinu, aš viską parašiau „Facebook“, visi komentarai iš advokato. Aš nieko nekomentuosiu daugiau.

Tai netiesa – tai sufabrikuota byla. <...> Kaip nerado mano telefone nieko. Paskaitykite [įraše Facebook], kaip šitas sunaikino savo kortelę ir visą kitą prieš paduodamas. Nenoriu aš daugiau komentuoti.

Nebuvo [žinučių]. Bet viską advokatas pakomentuos“, – trumpai atsakė R. Ačas ir baigė pokalbį.

Raseiniuose sklido kalbos: „Vyrai juokdavosi, kad su Aču geriau į pirtį neiti“

Vienas Raseinių savivaldybės tarnautojas (vardas ir pavardė red. žinoma) tv3.lt teigė, kad apie R. Ačo istorijas gandai jau buvo girdėti senokai.

REKLAMA

„Vyrai juokdavosi, kad su Aču geriau į pirtį neiti ir negerti. Toks juodas juokelis būdavo...

Pliotkai apie tokias istorijas vaikščiojo labai senai. Ypač savivaldybės darbuotojai juos varinėdavo, kai jis buvo administracijos direktorius.

REKLAMA

Visi kalbėjo apie tuos berniukus ir vyrus... Bet niekas nieko konkretaus man nėra sakęs“, – tv3.lt teigė Raseinių savivaldybės tarnautojas.

R. Ačas parašė ir savo „Facebook“ paskyroje

Plačiau apie bylą R. Ačas paskelbė savo „Facebook“ paskyroje.

„Va kokioje valstybėje dabar gyvename. Prieš daugiau kaip 4 metus STT pradėta byla dėl galimos koropcijos 2021 m.lapkričio mėn. buvo nutraukta ir ji žlugo. Kai man 2018 metais lapkričio 5 d. buvo pareikšti įtarimai, operatyviniai veiksmai prieš mane turėjo būti baigti, tačiau STT pavedimu, tarpininkaujant VMĮ, buvo pradėtas FNTT tyrimas, jam vykstant suorganizuota ir ši byla, kurioje mano žiniomis už šio vaikino buvo ir pravieniškių veikėjai, nes pardavinėjant Birželio Namų butus, buvau bandomas reketuoti.

REKLAMA

Buvo suorganizuota ale tokia žinutė, kurios pagrindu dar buvau sekamas ne tik klausantis pokalbių 1,5 metų , bet ir fiziškai sekamas. Prieš 2 metus buvo atlikta krata ofise ir namuose.

Paimti darbinis ir nuosavas tel. Jokių žinučių nei telefonuose, nei kietajame diske nebuvo rasta. Tel. Išklotinėse nieko nebuvo rasta . Vaikinas kurio pagrindu buvo pradėtas tyrimas savo tel. kortelę kurią naudojo su tuo tel. nr. prieš kreipdamasis į policiją - ją sunaikino .Advokato pagalba buvo pateikti atsakymai iš Ryšių reguliavimo tarnybos. Į visus tuos faktus teismas nekreipė dėmesio . Todėl medžiaga atsidūrė Aukščiausiame teisme.

REKLAMA
REKLAMA

Šia naktį paleistas straipsnis yra specialiai, nes kovo 10 dieną prasideda seimo sesija , reikia slopinti Bartusevičiaus skandalą, o kovo 27 d. Aukščiausias teismas nagrinės šią bylą, tai manau ir spaudimas Aukščiausiam Teismui. Gal dabar kas nors imsis tyrimo kas nutekino ne viešos bylos medžiagą , kuri nebaigta“, – rašo jis.

Vėliau R. Ačas įrašą apribojo, kad būtų matomas tik jo „Facebook“ draugams ir truputį papildė.

Nuteistas už pasikėsinimą tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu

Buvęs Seimo narys ir pašalinto prezidento Rolando Pakso patarėjas Remigijus Ačas nuteistas už pasikėsinimą tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu.

REKLAMA

Kaip penktadienį paskelbė portalas „Delfi“, už tai, kad pasikėsino tenkinti lytinę aistrą pažeidžiant nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę ir neliečiamumą, teismas R. Ačui skyrė 5 tūkst. eurų baudą. 

Pasak portalo, dviejų instancijų teismų teisėjų  konstatavo, kad šis nusikaltimas yra įrodytas neginčijamais duomenimis.

Nuosprendis jau yra įsiteisėjęs, tačiau apskųstas – nuteistojo skundas yra priimtas, bet dar nėra išnagrinėtas.

REKLAMA

Šioje baudžiamojoje byloje nukentėjusiuoju pripažintas 17-metis.

Pasak portalo „Delfi“, teismai konstatavo, kad R. Ačas, būdamas didelės bendrovės vadovu, būdamas daugiau nei tris kartus vyresnis, pakvietė socialiai nesubrendusį nepažįstamą jaunuolį pas save į butą, žinodamas, kad pastarasis tikisi ir toliau gauti darbo, siūlė gerti su juo alkoholinius gėrimus, o pastarajam atsisakius, vadino „mamytės sūneliu“, taip skatindamas gerti.

Pasak teismo, visa tai rodo, kad R. Ačas, žinodamas apie nukentėjusiojo sunkią finansinę padėtį šeimoje, jam sakydamas, kad draugams nesakytų apie pasiūlytą papildomą darbą, ruošėsi kitam žingsniui, o būtent, už atlygį su nukentėjusiuoju tenkinti lytinę aistrą, šiam tikslui ir skatino šį gerti alkoholį.

REKLAMA
REKLAMA

Nepilnametis išsaugojo buvusio parlamentaro jam siųstas žinutes, jas vėliau nufotografavo ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai.

Planuotas nusikaltimas paaiškėjo, kai R. Ačas nusprendė susitikti su 17-mečiu prie prekybos ir pramogų centro „Akropolis“. Jaunuolis įjungė telefoną, norėjo įrašyti pokalbį, kad turėčiau įrodymų, jei kas nors vyktų.

Kai R. Ačo vairuojamas automobilis BMW privažiavo prie nepilnamečio, šis į jį įlipo. Į jį norėjo įsėsti ir nepilnamečio draugas, tačiau nesuspėjo – vos tik jį pamatęs vairuotojas staigiai paspaudė greičio pedalą.

REKLAMA

17-metis nutarė iššokti iš važiuojančio automobilio ir tada smarkiai susižalojo.

Kelias dienas sužalojimus namuose gydęsis jaunuolis daugiau negalėjo kęsti skausmų, todėl nuvyko į Santaros klinikų Vaikų ligų skyrių.

Kadangi jo sužalojimai buvo smurtinio pobūdžio, gydymo įstaigos darbuotojai privalėjo pranešti teisėsaugai apie sužalotą nepilnametį. Tuomet ir paaiškėjo buvo politiko ketinimai seksualiai suartėti su jaunuoliu.

R. Ačas teismams pripažino, kad nukentėjusiajam sumokėjo 3 tūkst. eurų už patirtus nemalonius išgyvenimus. 

REKLAMA

Buvęs ilgametis parlamentaras pažymėjo, kad tai, kas įvyko, esą tebuvo „tam tikra nevykusi provokacija“, kurios jis, būdamas subrendusiu žmogumi, neturėjo daryti ir daugiau niekada nekartotų.

R. Ačas 2003 metais buvo tuometinio prezidento R. Pakso, vėliau pašalinto per apkaltą, patarėju nacionalinio saugumo klausimais, 2004-2011 metais kaip partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys buvo išrinktas į Seimą.

2011-2012 metais jis ėjo Raseinių rajono mero pareigas. R. Ačas, pasitraukęs iš „tvarkiečių“ gretų, mero rinkimuose nesėkmingai kandidatavo kaip rinkimų komiteto „Tavo Raseiniai“ atstovas.

REKLAMA
REKLAMA

Raseinių administracijos direktoriumi R. Ačas paskirtas 2016 metų gruodį, kai baigė savo, kaip Seimo nario, kadenciją.

Šiaulių apygardos teisme nagrinėjama dar viena baudžiamoji byla, kurioje R. Ačas, kaip buvęs Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius, yra kaltinamas piktnaudžiavimu, sukurstymu iššvaistyti svetimą turtą bei apgaulingu apskaitos tvarkymu.

Venckiene buvo teisi kaip dabar tiketi apkalta jei seimunai pasirodo dauguma tokie
Jeigu pedikas- tai jau visam amziui !
Pedofilai siaucia Lietuvoj.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų