Prabangų BMW pirkusiai buvusiai policininkei – „šmikinių“ gaujos nario pinklės

Prabangų „BMW 730d“ Panevėžyje prieš ketverius metus nusipirkusi buvusi policininkė po ilgo laiko sulaukė šiurpių kaltinimų. Automobilį parduodantis vyras anuomet pats susirado automobilio ieškojusią moterį. Jis ne tik svariai nuleido automobilio pardavimo kainą, bet ir parodė pareigūnei išskirtinį dėmesį - į jos darbą atnešė gėlių.

Pirkimo-pardavimo sutartį užpildžiusi ir pinigus grynaisiais prie Panevėžio „Regitros“ padavusi Jūratė dabar kaltinama nesumokėjusi 30-ies tūkstančių eurų.

Ieškovas - už turto prievartavimą, plėšimus, žmonių kankinimus ir patyčias teistas buvęs „šmikinių“ ir „čiapinių“ grupuotės narys Artūras.

Teismas patikėjo aferistu

Dabar ūkininkaujantis Artūras teigia, kad jis anuomet negavo visų pirkimo-pardavimo sutartyje numatytų 165 tūkstančių litų.

Teismo sprendimas pribloškė - priteistai sumai išieškoti Jūratės nupirktas 2010 m. BMW bus parduotas iš varžytinių, o antstolio taikiklyje jau pažymėta ir Jūratės alga.

Antstoliai jai grasina palikti vos 200 eurų, kurių turės užtekti namo paskolai, vaikų maistui. Moteris teigia, jai ši žinia - tikra tragedija.

Negana to, ji sulaukė Artūro grasinimų - ilgai negyvens nei ji, nei jos vaikas.

Kaip nepakliūti į aferistų pinkles žiūrėkite vaizdo siužete.


Rašyti komentarą...
r
ridikas
2017-09-06 17:06:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašioj byloj teko būti liudininku. Tėvas, žinomas sukčius, sūnui padovanojo pinigų. Pervedė bankiniu pavedimu tame pačiame banke, parašęs "sąskaitos papildymas". Po kelių metų per teimą pareikalavo grąžinti. Jis sūnui davė tik "pasaugoti". Teismas priteisė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų