Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
beviltiški visi 5 partiniai PIŠ, Žalimas
beviltiški visi 5 partiniai PIŠ, Žalimas
Jeglinskas, Mazuronis, Žemaitaitis. Drausčiau tokias tik vienos partijos remiamas kandidatūras. Jos skirtos vien reklamai ir rinkėjų klaidinimui. Nesyk įrodyta – tokie neturi jokių vilčių laimėti rinkimus. Išimtys – AMB ir Paksas prezidentaudami nieko rimtesnio nenuveikė.
@beviltiški visi 5 partiniai PIŠ, Žalimas žemaitaitis nepraustaburnis mužykas, kurio neišrinko Klaipėdos meru, tai dabar į prezidentus taiko ha ha. Jam tik ruzzkyno kolhozo brigadininku būti gal pavyktų.
@beviltiški visi 5 partiniai PIŠ, Žalimas pasvajokit ir praeis
galiman tikram konkurentui grazuliui
galiman tikram konkurentui grazuliui
bailiai uzkirto kelia i prezidentus
@galiman tikram konkurentui grazuliui Visai nukvakę dalis lietuvių.Gražulis prezidentas tas pats,kaip kaip baigęs 4klases būtų gydytoju.
Ka dar spes isvogti berginiai?
Ka dar spes isvogti berginiai?
Tvarto mesijaus priespilnatinis pareiskimas apie LR naujienas. Ivertinkit nepripazinta Sekspyro genialuma.
Vytautas Landsbergis
8 val. ·
TRŪSAMS
Anie šaudo dronais.
Raketomis.
Bombomis. Nušluoja viską.
Jūs šaudote pareiškimesais.
Kuriais nė patys jau nebetikite.
Ar jums nejuokinga?
@Ka dar spes isvogti berginiai? Dar neišsipagiriojai? Nebevartok daugiau.
Kodėl nėra nei vieno kandidato kuris būtų neprisidirbęs, nepasistatęs namų draustinyje, nesamonių neprikalbėjęs, neturintis praeities kurią slėptų? Kuris būtų už Lietuvą ir jos piliečius, o ne už didžiuosius koncernus. Bet ir patys piliečiai prisirenka visokių su apkaltomis, verslus turinčius rušijoje, tai kokios tendencijos, tokie ir kandidatai.
@Lietuvis O VEGELE?- o Zemaitaitis? - Ka jiems ikriminuojate? Ar grafomanija kankina?
@Lietuvis O kodel zmogus dirbdamas , negerdamas, nerukantis negali pasistatyti namo, man nesuprantama
Sakykit prašau, kuo blogas Vėgėlė?
@Sakykit O kuo jis geras?
@Sakykit prašau Kiek teko klausytis jo pasisakymų, tai nieko gero iš jo nesitikėčiau, dar plius laisvės partija irgi nieko gero.
Galima drąsiai investuoti ateities viltis į I. Vėgėlę. Nebus persistengta.
@Investuotojas Investicija neatsipirks. Bevertis kandidatas, be turinio, taip ir pliaukš iš tribūnų visą kadenciją.
Teks balsuoti už Nauseda.. Šitas bent užsieny neapsijuokia...
@N Vėl dejuosi kad vien pažadai jau geriau biuletenį suplėšyti bet už tą politinį arogantiška lavoną nei per kurnebalsuosiu
Ukrainai trūksta šovinių, o mums verkiant trūksta Prėzydėntų.
Ištikrųjų mūsiškiai kai kurie lyderiai kupini išdidumo ir nesijaučia kad jiems rūpėtų eiliniai piliečiai. Ir tai akivaizdu.
O man visa dabartine valdzia ypac valdancioji saika yra tuštybė. O nauseda palaikau ir balsuosiu uz ji.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų