Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovo, Seimo nario Manto Adomėno bandymai išeiti iš konservatorių rinkimų štabo didesnių pasėkmių valdančiajai partijai neturės, - mano Politikos tyrimų ir analizės instituto vadovas Marius Ulozas.

„Žinoma, visos partijos vengia prieš rinkimus bet kokių naujienų, kurios signalizuoja apie nesutarimus partijos viduje, todėl naujienos apie išeinančius narius, rinkimų štabo byrėjimą yra gan skausmingos,“ - mano M. Ulozas.

Pasak jo, šiuo konkrečiu atveju M.Adomėno veiksmai buvo nukreipti į konservatorių partijos narius ir rinkėjus. Išreikšdamas kritiką A.Kubiliui, kuris yra pats nepopuliariausias politikas Lietuvoje ir jam bendrapartiečio demaršas tikrai labiau nepakenks, M. Adomėnas, politologo nuomone, stengėsi atkreipti dėmesį, sutelkti konservatorių elektoratą aplink save.

Anot M. Ulozo, galima tikėtis ir daugiau panašių veiksmų iš kitų konservatorių partijos narių, nes jie puikiai supranta, kad jų skaičius Seime po rinkimų ženkliai sumažės, todėl visomis priemonėmis kovos, kad būtent jie išliktų Seime. „Tokią prognozę patvirtina ir garsiai pareiškimais partiją drebinantys arba ją palikę Aurelija Stancikienė ir Naglis Puteikis,“ - mano jis.


Rašyti komentarą...
p
puteikis
2012-07-27 21:21:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
N. Puteikio pastebėjimas buvo dar konkretesnis. „Jei tai buvo valdiški – Specialiųjų tyrimų tarnybos ar Finansinių nusikaltimų tarnybos – mikrofonai, tai turbūt galėjo būti ieškoma sąsajų tarp M. Adomėno ir brolių Ortizų (prekybos tinklą IKI įsteigę ir valdę broliai prancūzai), kurie Vilniaus senamiesčio Bokšto gatvėje yra privatizavę buvusio Veneros ligų dispanserio patalpas. Privatizavimas yra nieko blogo, bet ten naikinamas paveldas ir kai prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą, M. Adomėnas inicijavo peticiją prokuratūrai, kad būtų galima griauti paveldą,“ – kirto N. Puteikis".
balsas.lt/naujiena/611279/seimuno-m-adomeno-karjera-pakibo-ant-plauko-foto
Atsakyti
0

A
Adomėnas lieka, nes
2012-07-27 22:43:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
„Kartu mes SAU pasiekėme daug. Nesustokime!” Matuzas + Kubilius= Tėvynės sąjunga
Atsakyti
0

M
Matilda
2012-07-28 09:05:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pakudakino Mantas, kad jį labiau vertintų ir mylėtų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų