Politologas Bielinis apie Lukiškių aikštę: pliažas yra geras rinkiminis veiksmas

Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus sprendimas Lukiškių aikštėje supilti paplūdimį net su „vaizdu į jūrą“ suskaldė visuomenę į dvi dalis. Vieni šią idėją gyrė ir gynė, o kiti, tarp kurių ir Seimas, stojo prieš šią mintį. Dar katik Seime buvo priimtas įstatymas, pagal kurį pliažo aikštėje likti neturėtų, tačiau pats miesto meras tikina, kad jis bus iki pat rudens.

Apie tai TV3 studijoje kalbėjosi žurnalistas Vladimiras Laučius ir politologas Lauras Bielinis.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasara Vilniuje

Kurie pasielgė geriau: ar Vilniaus meras, supylęs smėlį, ar Seimas, priėmęs įstatymą, pagal kurį Lukiškių aikštėje turės būti rimtis ir Vyčio monumentas? 

Viskas priklauso nuo to, kokiu aspektu pažiūrėsime. Rinkiminiu aspektu – pliažas yra tikrai geras, efektingas rinkiminis veiksmas. Mes jau visą savaitę kalbame apie „Laisvės partiją“, Vilniaus merą. Šiuo pliažu pasiekta tikrai daug. Rinkėjas tokį dalyką tikrai įsidėmės ir už juos balsuos daugiau. 

Kitaip tariant, apie vertybes čia diskusijos nebuvo? 

Visiškai taip. Jeigu kalbame apie vertybes, tai kodėl žiemą niekas nekalbėjo apie ledo areną? Tai irgi nėra skirta pagarbai ar rimčiai. 

Kalbant apie įstatymą – sprendimo kritikai tikina, kad reikėjo ieškoti kitokių būdų kovai su smėliu Lukiškių aikštėje. Kokie tai galėjo būti būdai? Išnešti smėlį taip, kaip mero vyrai naktį išnešė atminimo lentelę?

Neturiu jokių rekomendacijų. Į šią situaciją žiūriu, kaip į rinkiminę akciją, kuri labai sėkminga. Seimas tiesiog pasidavė partijos viešųjų ryšių įtakai. Geriausias atsakas, ypač rinkimine prasme, būtų tyla, nepastebėjimas.

Visą pokalbį su Lauru Bieliniu žiūrėkite video reportaže.

 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2020-07-01 09:07:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei tai rinkiminis veiksmas ar jį finansuoti neturėtų partija arba šimašius iš savo kišenės? Jei tai rinkiminis veiksmas tuomet įstatymai draudžia tam naudoti mokesčių mokėtojų pinigus ir šimašius turėtų atsakyti už neteisėtą pinigų pasisavinimą rinkimams iš savivaldybės biudžeto. Apie moralinę šimašiaus pusę tai nėra ką kalbėti - kibiras pilnas š.
Atsakyti
-2

e
egzorcistas
2020-07-01 14:45:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponas Š prarado sveiką nuovoką, ir liberalų hebrai tas bnūdinga mūsų pinigais taškytis ,prisiminus jo kolegos Z pirkimą už 12 milijonų meko šlamštą, ką dar turi padaryti šie ŠZ kad lukiškių belangėje sveiką protą atgautų.
Atsakyti
0

Jonas
2020-07-02 13:56:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šimašius visai jau sukvailiojo..GERB. SEIME ... STBDYKIT JĮ.......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų