Politologai: rinkimų kampanija nebuvo įdomi

, Publikuota 2011.02.27 14:20

baisu 2011-02-27 16:33:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai neveltui gi dirbi pone laučiau, šmeiždamas Kubilių ir TS. Paskaičiuok kiek pinigų gavau už savo šitą darbą. Surask norsvieną straipsnį be pagiežos, paniekos ir dergimo TS. Tas pats ir biellinis,.. Neįsivaizduoju kas pper komunistų kraštas ta Letuva. Tie,kurie atvedė į krizč, daugiausia apsivogę, vosoj Lietuvoj valdžią užgrobę jiems geri. Kiekviena diena 2 metai vias žiniaskliada, TV tik ir dergiat. O apie AMB nrkalbu jau, bet man užteko, kad jūsų mylimas Butkevičius net mirusiam privileijų ieškojo, jau pagarbos nesulauks. Per metus tapo milijonieriumi, Ar kuris nors paklausėt kokiu būdu.   ATSAKYTI
Lopas 2011-02-27 16:16:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Iš kur ji bus įdomi,jei visos partijos ir save iškėlę kandidatai panašūs tarsi tos pačios kiaulės paršeliai - juk pažadais vienas nuo kito beveik niekuo nesiskiria.   ATSAKYTI
L. Bieliniui 2011-02-27 14:30:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Buvo kai kas ir įdomaus - Lopai problemų neišspręs, Liberalai- sveiko proto dešinieji. Keli sakiniai apie tai:

LOPAI PROBLEMŲ NEIŠSPRĘS – E. MASIULIS
Lopo pensininko Atviras laiškas ministrui E. Masiuliui
Jau kuris laikas kasdien girdžiu ministro E. Masiulio priekaištus- Kodėl lopai neišsprendžia gatvių problemų? Pirmiausia aš jokių gatvių problemų nesprendžiu. Antra vertus, o kodėl aš jas turiu spręsti, tas problemas? Kai buvo mano laikas, tai aš jas sprendžiau ir per mano darytas gatves ir dabar važinėjat. Betrūko, kad už tai, kad aš nesprendžiu gatvių problemų, tai man ko gero dar pensiją sumažinsite.
Lopai problemų neišspręs – sako E. Masiulis. Sutinku. Todėl ir nesiruošiu spręsti.
Mes surasime investuotojus, kurie ties kelius, o miestas temokės tik už jų priežiūrą- teigia E, Masiulis.
Jeigu kalbėt atvirai, tai mane mokė tiesti kelius, o kaip surasti investuotojus, kurie ties kelius, o miestas temokės tik už jų priežiūra, manęs nemokė. Kuomet reikėjo tiesti kelią, tai aš jį ir tiesdavau tol kol nutiesdavau, o po to vėl tiesdavau kitą kelią, o kai reikėjo remontuoti kelią, tai aš jį remontuodavau. Jeigu ko nors nepadarydavau, tai atitinkamai už tai gaudavau, bet lopams niekada nepriekaištaudavau ir savo bėdų ant jų nekraudavau.
Prisipažįstu, kad man visiškai nesuprantamas yra ieškojimas tokio investuotojo, kuris tiestų kelius, o miestas temokėtų tik už kelių priežiūrą. Noriu paklausti, tai kas Jums iki šiol trukdė surasti tokius investuotojus, kurie tiestų kelius , o miestas temokėtų tik už kelių priežiūrą? O gal miestas nenori mokėti net ir už kelių priežiūrą?
Tada gal galima surasti tokius investuotojus, kurie tiestų kelius, o kiti prižiūrėtų kelius ir miestui iš viso nereikėtų mokėti tiems investuotojams? Čia aš ne specialistas ir tokių investuotojų ieškojimo technologijos man neįkandamos. Ir ne dėl to, kad aš lopas pensininkas.
Mano mąstysena buvo ir išliko tokia, kad tokių investuotojų ieškojimas gatvių problemoms spręsti, kai jie ties kelius, o miestas temokės tik už kelių priežiūrą, arba visai nemokės, tai yra lopų ieškojimas. Taip jau aš suprantu. Tokius investuotojus kitaip kaip lopai, aš nevadinsiu.
Na, o kad lopai problemų neišspręs, pasakė pats E. Masiulis. Ratas apsisuko ir grįžome vėl į pradžią. Liberalai – sveiko proto dešinieji – užbaigė E. Masiulis. Ką jis turėjo galvoje?
Aš taip pat esu dešiniarankis, bet ne liberalas, o lopas pensininkas. Iki E. Masiulio, aš buvau įsitikinęs, kad jeigu aš nemoku rašyti kairia ranka ir iš viso man sunku dirbti kaire ranka, tai todėl, kad mano kairiai pusei trūksta sveiko proto, nes juk rankos vienodos. Bandžiau visaip miklinti kairiąją, bet man nesisekė ir aš supratau, kad tai nuo sveiko proto kairumui trūkumo. Bet dabar dėka E. Masiulio aš atgavau viltį, kad gal nebūtinai tik liberalai yra sveiko proto dešiniarankiai?
Tai tiek ministre E. Masiuli norėjo Jums pasakyti lopas pensininkas. Atsisveikinam gražiuoju.
   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų