Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Cia zaidzia prokuroras kazkieno ysakymu
Ta byla naudinga politinems oponentams kurie nori suzlugdyt Darbo partijs
DP vienija apie 17 tūkst. narių ir visi jie kaltinami , juodinami, nors jokia kaltė dar neįrodyta. Ir kuo gali būti kalti visi nariai , jei kažkas ir negerai vedė tą buhalteriją? Byla-politinė, surežisuota, bet ,manau, kad subliukš,nes neparemta jokiais įrodymais
Byla politinė ir tikrai labai akivaizdžiai surežisuota. Partijoje yra 17 tūkst žmoniuų , kodel visi jie juodinami, nors niekas dar neįrodyta, o apie kaltumą rašinejo visi kas tik nori, Ir vis tik ši byla subliukš, nes neparemta jokiais įrodymais
taip per daug užsižaista. Prokuroras ir žaidžia, o kaltinamieji yra tos figūros žaidimų aikštelėje.
Seimo nariai turėjo priimti teisingą sprendimą ir neturėjo leisti panaikinti neliečiamybės.Tokie politikai kaip V.Uspaskich ir V.Gapšys reikalingi dirbti LR Seime. Todėl galėjo baikti tuos cirkus ir leisti pagaliau jiems normaliai dirbti ir atstovauti savo rinkėjams. Dėja...
Ši byla politizuota, mes visi matom ir suprantam, o dėl konservatorių dar ne tokia byla turi būti iškelta, nes taip pragyveno Lietuvą, kad nežinia kada atsigaus, o juk jie valdžioje buvo.
Kodėl taip puola ant Darbo partijos? Visur ją kiša, kas tik kur negerai. Imkite kitas partijas, pažiūrėkite kas ten darosi.
Ko dar prisigalvos ir kaip dar apzmeis Viktora ir kiek galima zaisti su ta byla, greiciau baigtusi visi sie cirkai, nes tikrai valstybei tai vardo tikrai nepuosia, sitokie puolimai ant vienos butent vienos partijos, sitoks prezidentes nepalaikymas, matomai, kad darbo partijos bijo, todel visi ir visaip bando ja atsikratyti.
Pinigų gavimo šaltinio prokurorai nenustatė, matyt ne tas tikslas buvo, o svarbiausiai buvo pateikti kaltinimą kažkieno sukurptomis špargalkėmis, nes dokumentais to negalima pavadinti.Tai tikrai politinė byla.

Ši politinė byla jau sužlugdė daugelio darbiečių karjeras, konservatoriams tai labai džiugu. Prausiami darbiečiai iki kauliukų. Atrodo, kad ant šios žemės, blogesnių už Darbo partijos žmones, nėra. Su nekaltumo aureolėmis tik Konservatoriai, o manau, kad greitai plokštelė apsivers. Lazda turi du galus.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų