Rašyti komentarą...
Labiausiai konservatoriai nepatinka sovietžmogiams - zombiams, kremliaus chalujams ir Rusijos spec. tarnyboms Lietuvoje. Kodėl? Todėl kad politinių kalinių, tremtinių frakcija reikalauja iš Rusijos kompensaciją už masines lietuvių žudynes trėmimų priedangoje, t.y. už lietuvių tautos genocidą. Po 1945 metų raudonieji naciai (NKVD-KGB)nužudė milijoną lietuvių, kas sudaro trečdalį tautos. Tai žymiai didesnis procentas nei tas kurį deklaruoja žydai(Holokausto metu). Šie nusikaltimai neturi senaties termino, todėl išsigimėliai trukdo konservatoriams dirbti...
-Lopatologai
Dalyvausim!!! :)
Iki to, kad tikrai triumfuotų Lietuvoje teisingumas trūksta išties nemažai. Kol kas bandomi žengti pirmieji žingsniai. Ilgai bandyta aiškintis V.Pociūno istorija. Visuomenė suvokė,kad joje daug kas suklastota. Tačiau tiesa iki šiol neatskleista. Nepasisekė pagaminti teroristės, kuri galėtų būti dovanėlė Rytų kaimyno režimui. Nepavyko paskandinti pedofilijos ir žudynių skandalo pagal nevykusiai sumanytą prokurorų versiją. Tik dabar vis dar tampomasi pradėti teisme bylas pagal sukauptą medžiagą ar dar jas vilkinti, sumąstant naujus prievartos būdus pagrindinei liudininkei - mažai mergaitei. Lyg ji dar mažai prisikentėjo...

Tarp teisėsaugos institucijų savo prasmingu ir rezultatyviu darbu išsiskyrė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT). Pasinaudojus "Snoro" skandalu, nutarta susidoroti su FNTT vadovais gal todėl, kad jie vis drąsiau ir sėkmingiau pradėjo smūgiuoti į skaudžiausias politinės ir finansinės korupcijos vietas. Gal LiCS vadovams nuo tokių pastangų net kvapą užėmė, gavus per "otkatinius" pakinklius. Buvo į priekį išstumtas "iešmininkas" ministras R.Palaitis, kuris pakniopstomis kūrė vieną įsakymą po kito taip bandydamas atsikratyti tais dviem išsišokėliais V.Gailiumi ir V.Giržadu. Kokie paslaptingi lobistai įtakojo prezidentę ir kas ministrui teisėsaugoje labiausiai padėjo? - šiek tiek išryškėjo Seimo Antikorupcinės komisijos tyrimo metu. Gan prasmingai subalansuotos komisijos išvados dar labiau įsiutino visą tą publiką, kuri dar labiau sunerimo dėl tolimesnių "otkatinių" galimybių. Seimo AK tyrimą būtina tęsti, nes dar liko neatsakytų klausimų. Reikia tikėtis, kad ir kitos Seimo laikinoji "Snoro" tyrimo komisija , bei Seimo NSGK rimtai sukrus ir jų tyrimų rezultatus sužinosime.
Jau tyrimo pradžioje spėjau, kad Seimo AK išvadas, kokios jos bebūtų, bus stengiamasi kiek tik įmanoma suniekinti. Kokių tik demagoginių svaičiojimų nepriklausėme ir neprisiskaitėme. Kad AK dirbo neteisėtai, jos išvados, atseit, su didžiulio skaičiaus minuso ženklu, kad niekas neturi kreipti į jas dėmesio, kad kuriasi koalicija prieš prezidentę ir t.t. it t.t.. Kai prezidentę pradėjo ginti netgi tie, kurie tris metus ją visaip atakavo, kad valdžios jiems ant lėkštutės neatiduoda, tai tokios manipuliacijos tapo dar akivaizdžiau nykios.

Komisijos nariai teigia, kad tyrimo metu jokia slapta informacija, išskyrus poligrafo parodymus (kuriuos pirmas dalinai paviešino R.Palaitis), nebuvo analizuojama. AK sieks, kad visa tyrimo medžiaga taptų išviešinta. Tada tikriausiai baigtųsi visokiausios spekuliacijos šia tema arba didžiaja dalimi jų sumažėtų.

Dabar bandoma Seimo AK sprendimus vertinti tik per partinę prizmę. Manau, kad visuomenei mažiau aktualu kas paryškino FNTT skandalą, o kur kas svarbiau tai, kad paryškinta galima politinės korupcijos esmė bei tai, kad komisijos nariai atlaikė didžiulį spaudimą, kad tokių išvadų iš viso nebūtų. Daug kam, manau, visai nesvarbu, kuriai politinei jėgai šiuo metu kas atstovavo AK tyrime. Nesiskaito tie, kurie kažkam paliepus išsibėgiojo ir nedalyvavo baigiamoje AK tyrimo stadijoje. Komisijos išvadose surašyti rezultatai pakankamai reikšmingi, tačiu tų bėglių nėra su kuo sveikinti. Tokie gėdingi veiksmai labai trukdo tam, kad teisingumas mūsų šalyje kuo greičiau trimfuotų. Aktyviausi, kaip matėme, buvo TS KLD frakcijos atstovai. Jau tapo įprasta, kad ši partija daugiausia kovoja prieš korupciją šalyje. Šio atvejo rinkėjai, tikriausiai, taip pat nepamirš. Manau, kad visokios kliūtys yra įveikiamos. Mums vis dar mums pritrūksta laiko, kad didelė visuomenės dalis galutinai atsikratytų neokomunistinės raiškos sindromo, tačiau po truputį vis tik krutame į priekį. Sustingimas šiame kelyje būtų mūsų visuomenei pražūtingas. Daug kas tai, manau, jau suprato ir tai teikia vilčių.
Mokslininko kalbos transformacija po praktikos Valstybės saugumo departamente
Mokslininkas politilogas Tomas Janeliūnas garsėjo kaip mandagus, korektiškas žmogus. Tačiau ne veltui yra patarlė - neik su velniu obuoliauti. Dėl mokslinio darbo apie nacionalinį saugumą T.Janeliūnui teko atlikti praktiką VSD-e.
Iš to gavosi mokslinis-analitinis labai objektyvus straipsnis iq.lt/komentarai/fnnt-skandalas-ir-diletantu-choras „FNTT skandalas ir diletantų choras“ apie Seimo Antikorupcijos komisijos išvadas delfi.lt/news/daily/lithuania/jrazma-ts-lkd-frakcija-palaiko-siulyma-atleisti-rpalaiti.d?id=56193773
Pasirodo, kad Antikorupcijos komisija yra „kelianti pasibjaurėjimą, nušiurusi, politikos naujokų, vaidinančių generolus, pajuokos vertų diletantų be teisinio išsilavinimo saviveiklos grupė.“
Įdomu, ar VSD už tokių mokslinių terminų naudojimą nors kiek padidina stipendiją tokiems mokslininkams?
Nereikia pamiršti, kad ne tik Palaitis turi būti išmestas, bet ir Markevičius su Raulušaičiu.
Na Prezidente ka darysi? Laikysi savo "patareja" kol gausi apkalta is liaudies? Nori isbuti kadencija-daryk isvadas, kad nebutu kaip Paksui.
nu jo palaitis tikriausiai labai svarbi persona valstybei :D
"Politologai: D. Grybauskaitei teks rinktis tarp A. Kubiliaus ir R. Palaičio" - tokie politologai tai galetu sleptis ir toliau po Paulausko sparneliu. Juk sitas pasirinkimas aivaizdus, nereikia buti politologu, kad tai suprastum.
Į viršų