Policijos komisaras: šis ekipažas buvo jau trečiasis, kuris vyko į tą vietą šūviai pasipylė pareigūnams priėjus prie namo

Į Mažeikių rajone esantį Birbiliškės kaimą, kur buvo nužudytas pareigūnas ir į koją sužeista jo kolegė, atvykęs policijos generalinis komisaras Renatas Požėla patvirtino, kad gaisravietėje rastas kūnas, o šalia jo – ginklas.

„Kol kas neaišku, kieno tai kūnas. Yra išskridęs sraigtasparnis, kuris atgabentų medicinos ekspertus. Tikimės, kad jie duos preliminarias išvadas. Pirmiausia jie atsakys, ar tai žmogaus kūnas, o tada, ar tai to žmogaus kūnas.

Kol nėra aiškumo, tol paieškos priemonės yra vykdomos. Toliau gyventojų prašome išlikti budriems ir pranešti apie pastebėtus įtartinus asmenis“, – pabrėžė R. Požėla.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kraupaus įvykio vieta Mažeikių r.

Generalinis komisaras pasakojo, kad tragiškas įvykis nutiko tuo metu, kai policijos pareigūnai atvyko tikrinti informacijos dėl iš vakaro gauto pranešimo apie smurtą artimoje aplinkoje:

„Vakar nuvykus policijos ekipažui smurtautojas nebuvo rastas. Informacija buvo tikrinama ir naktį, tačiau ir tada jis nebuvo rastas. O šįryt atvykus į vietą jis pradėjo šaudyti į pareigūnus.“

Patvirtinta, kad žudiko žmona atsidūrė policijos komisariate, ji buvo apklausiama. Moters nebuvo namuose, kai vyras sukėlė gaisrą ir pradėjo šaudyti į pareigūnus. Aiškėja, kad policininką nušovęs Stasys Brasas neturėjo legaliai laikomų ginklų. Policija aiškinasi situaciją, ar į įvykio vietą atvykę pareigūnai segėjo neperšaunamas liemenes.

Pirminiais duomenimis, pareigūnams priėjus prie namo, kur galėjo būti įtariamasis, iš namo pasipylė šūviai. Kiek jų buvo, kol kas neaišku, pareigūnas greičiausiai žuvo vietoje.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mažeikių raj. nušautas policijos pareigūnas, atvyksta „Aras“

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad siaubingas įvykis Mažeikių rajone nusinešė vieno geriausių Lietuvos kinologų Sauliaus Žymanto gyvybę.

Dar 2017 metais tris dienas Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdyboje vykusiose  kasmetinėse kinogologų varžybose buvo renkami geriausiai narkotikus surandantys šunys. Jose dalyvavo ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių Latvijos, Estijos bei Lenkijos šalių policijos kinologai, o tarp Lietuvos atstovų buvo policijos pareigūnas, kinologas Saulius Žymantas, skelbė Mažeikių rajono laikraštis „Santarvė“.

REKLAMA

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mažeikių rajone nušautas policijos pareigūnas

Policijos atstovai taip pat išreiškė gilią užuojautą dėl beveik 19 metų policijoje tarnavusio S. Žymanto netekties, pasak jų, tai buvo vienas geriausių šalies kinologų, ne kartą užėmęs prizines vietas įvairiose policijos kinologų varžybose, o mirusio pareigūno šeima neteko mylinčio vyro ir tėvo.


Rašyti komentarą...
M
Mari
2020-05-29 15:18:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiam tik kulka i galva. Uzuojauta pareiguno seimai.
Atsakyti
-4

A
As
2020-05-29 15:20:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta pareiguno artimiesiems. Stiprybes suzeistai pareigunei. O tokiam zudykui, tik kulka i galva.
Atsakyti
-3

V
Veronika
2020-05-29 15:21:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta šeimai. Pagarba policijos pareigūnams.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų