Policija skaudžiai kirto pažeidėjams: įspėjimas visiems vairuotojams

Per reidus Kauno apskrities policija iš viso nustatė 27 KET pažeidimus: 13 vairuotojų buvo sustabdyti dėl to, jog nesegėjo saugos diržo, dar 2 vairuotojai buvo vartoję alkoholio.

10

Taip pat išaiškinti 3 vairuotojai, neturintys teisės vairuoti transporto priemonės, tačiau jas vairavę. Viena transporto priemonė nebuvo drausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Pareigūnai taip pat nustatė, jog vienos transporto priemonės langų tamsinimas neatitinka reikalavimų, dar kitas automobilis važiavo be priekinio valstybinio numerio. Taip pat užfiksuoti 6 pėsčiųjų padaryti KET pažeidimai, kuomet gyventojai važiuojamąją kelio dalį kirto ne pėsčiųjų perėjoje.

Pareigūnai priemonę vykdė ne tik savaitgalį, bet ir visą praėjusią savaitę – nuo sausio 29 iki vasario 4 dienos Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai priemonės metu iš viso užfiksavo 29 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus: 17 vairuotojų viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 9 - nuo 20 iki 30 km/val., 2 – nuo 30 iki 40 km/val., 1 – daugiau nei 50 km/val.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktinis reidas su naujaisiais policijos „Audi A6"

Sausio 30 dieną apie 19.20 val. Kėdainių rajone, Dotnuvos miestelyje, 20-metis jaunuolis, neturėdamas dvejų metų vairavimo patirties, automobiliu „Mercedes-Benz“ važiavo 127 kilometrų per valandą greičiu, kuomet gyvenvietėje leistinas maksimalus greitis yra 50 kilometrų per valandą. Dvejų metų vairavimo patirties dar neturinčiam vairuotojui gresia bauda iki 550 eurų bei teisės vairuoti transporto priemonės atėmimas iki vienerių metų ir šešių mėnesių.

Taip pat tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Iš viso išaiškinti 3 neblaivūs automobilių vairuotojai. Dviems vairuotojams nustatytas lengvas girtumo laipsnis, vienam – sunkus.

Vasario 4 dieną apie 20.30 val. Jonavos rajone, Vaivadiškių kaime, 25 metų vyras, būdamas neblaivus (nustatytas lengvas girtumo laipsnis 0,81 prom.), vairavo „Mazda 323“.

REKLAMA

Pareigūnai taip pat išsiaiškino, jog vairuotojas neturi teisės vairuoti transporto priemonės, automobilis neturi reikalingų dokumentų, nedraustas transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, neregistruotas nustatyta tvarka, taip pat automobiliui nebuvo atlikta valstybinė techninė apžiūra.


Rašyti komentarą...
J
Je
2018-02-05 19:11:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugeliu atvejų tai pasipinigavimo ,o ne saugus eismo tikslai kelyje. Net sovietmečiu buvo laisvas ,o ne privalomas automobilio draudimas, dar užkiuvo tamsinti stiklai ,dar nukritęs priekinis numeris...
Atsakyti
-2

E
Eva
2018-02-05 21:44:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na Lietuvos policija kaip visada neturi ką veikt tik fiksuoti nereikšmingus pažeidimus, jums reikėtų mokytis iš kitų Europos sąjungos šalių, kur policija tikrai padeda žmonėms kelyje o ir stabdo tik tada kaip turi tvirtą pagrindą, o ne dėl numerių, diržų ar dar kokių nesąmonių, mokytis jums mokytis ir dar kartą mokytis
Atsakyti
-1

A
Anonimas
2018-02-12 14:14:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Haha kas būtų jei jų nebūtų ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų