Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mazos baudos, kelt 10 kartu lohams.
Nesuprantu kam tas datas velinti
Nesuprantu kam tas datas velinti
Jei buvo nuspresta nuo sausio 1 d. 2024 m, tai ir reikejo daryti. Keliuose butu buve saugiau vazineti. Dabar kai taip zaidziama, tai ir nuo 2025 sausio 1 d. bus tokiu nepareigingu vairuotoju, kurie ir tai nespes, netures laiko, ar pamirs. Tai kam tempti guma.
ateis laikas ir pasitikrins sveikata,negi eisi anksciau laiko ,skaiciuojasi kiekvienas menuo, juk mokam pinigus
Kas laukia? Gi baudos, kad surinkti biudžetą tankams pirkti.
Dominausko sukurtos medicininių pažymų pasitikrinimo programos neveikia.
@VILNIETIS Jungiausi i regitros tinklapi ir pasitikslinau, nes popierinio pazymejimo nedave . Viskas veikia . Viskas matosi.
Visi straipsniai apie kylančias baudas ir mokesčius, o tūpas Lietuvis vėl renka tuos pačius ir... bėga iš Lietuvos, kur vykdonas genocidas
@To dar nebuvo Matosi kas cia tupas . Kai stinga dievo dovanos tai ima genocidas vaidentis.
@To dar nebuvo Taip o parvykusiems I Lietuva lietuviams pridaro galvos skausmo lakstyti del prikurtu visokiu nesamoniu vietoj atostogu.
Zmogui ka begalvot kai visi aplinkui tik trubija ruoskis karui karas bus ryt poryt ar dar kazkada bet bus, o dar kitu frontu trubija eik pas daktarus nes atims teises vairavimui, o pas daktara zinom kaip yra siais laikais negali pakliut menesiu menesius reik laukt Nu n,,kui, tokia tvarka sukurta konservatoriu ir ju saikos.
@Jo Tai kodėl juos renka?
@Aha Kas renka, stebetoju nera jie patys issirenka save.
Eilinis seimo pasipinigavimas kaip ir su vaistinėlėmis, kažkam sudaro gerą biznį, eilinį kartą prisidėsime tokiems prie algos , moka jie melžti iš mūsų...
Šiandien per žinias kalbėjo ale eilinis specialistas ir sakė, kad regitroje galima pasitikrinti pažymą neprisiregistravus - tik su teisių numeriu ir asmens kodu. APSIŠAUKĖ! Tokios galimybės NĖRA
kas laukia? Dar, daugiau baudu ir nieko gero. Juk,lithuenijos policijos sukis bausti,gasdinti ir nusauti..
@Vairuotoju "Vairuotojų" (tokių kaip Tu) šūkis: Nusižengti. Viršyti greitį. Daryti avarijas.
@,,',, pirmiausia nespank, antra neturiu del ko nusizengti,trecia nei virsiju greiti, nei man tos avarijos rupi. Cia,tau tokiam burundukui tas aktualu..Tad, nepuliuok:)
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų