REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šios dienos sujudimą Garliavoje akimirksniu apgaubė kelios sąmokslo teorijos. Pasklido kalbos, kad policijos pareigūnai telkia pajėgas, nes nori patikrinti, kaip greitai gali mobilizuotis Garliavoje mergaitę saugantys žmonės.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau nesulaukus greitų pareigūnų veiksmų pradėta manyti, kad policijos pareigūnai išsigando dėl nutekėjusios informacijos, todėl pačią operaciją ir planuotą šturmą tiesiog atšaukė. Bet nerimo nuotaikos Garliavoje iki šiol neišsisklaidžiusios. Žmonių susirinko daugiau nei įprasta. Visi laukia atvykstančių pareigūnų, nors kaip elgsis šiems pasirodžius prognozuoti nesiryžta.

REKLAMA

[Papildyta 12:50]

Įvyko pasitarimas

Kauno rajono policijos komisariato viršininkas Romas Oželis tvirtino, kad dėl Garliavos nėra imamasi jokių veiksmų, tačiau netrukus paaiškėjo, kad vis dėlto Balsas.lt redakciją pasiekusi informacija apie sujudimą nebuvo laužta iš piršto.

Paaiškėjo, kad šiandien ryte vyko Kauno miesto policijos pareigūnų pasitarimas. Tarp aptartų klausimų užsiminta ir apie itin jautrią situaciją Garliavoje. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai plačiau komentuoti įvykusio pasitarimo detalių nepanoro. Į klausimą, kada ketinama imtis konkrečių veiksmų, liko neatsakyta.

REKLAMA
REKLAMA

Neoficialiais duomenimis, visų atsakingų tarnybų veiksmai dėl mažametės perdavimo motinai jau yra suderinti. Tačiau, kiek dar bus delsiama – lieka atviras klausimas.

[Papildyta 12:15]

Neigia pasiruošimą operacijai

Kauno rajono policijos komisariato viršininkas R. Oželis paneigė informaciją esą šiandien telkiamos pareigūnų pajėgos, kurios turėtų dalyvauti D. Kedžio dukros perdavimo motinai operacijoje. „Niekas į mus šiandien dėl pagalbos perduodant mergaitę nesikreipė“, – trumpai nukirto R. Oželis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kauno rajono policijos viršininkas taip pat paneigė informaciją, kad prie komisariato esą stovi neįprastai daug tarnybinių automobilių. „Nesuprantu, kodėl tarnybiniai automobiliai kažką stebina. Konkrečiai Kauno rajono policijos komisariato parkas yra gana didelis. Iš viso turime apie 40 transporto priemonių, kurios pažymėtos policijos skiriamaisiais ženklais“, – pabrėžė R. Oželis.

REKLAMA

Komisariato viršininkas pridūrė, kad kiekvieną dieną vyksta įvairūs policijos pareigūnų ir naujokų mokymai. „Kartais sujudimą galima išvysti, bet jis susijęs su mokymais, o ne konkrečiai su Garliavos istorija“, – užtikrino R. Oželis.

V. Grigaravičius: viskas įmanoma

Buvęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius Balsas.lt prisipažino, kad sunku ką nors komentuoti, kai nėra žinomos esminės detalės.

REKLAMA

„Noriu pabrėžti, kad dėl šios istorijos stengiuosi būti kuo nuošaliau. Akivaizdu, kad iš pradžių padarytos klaidos tiriant šį įvykį, atliekant procesinius veiksmus, pagimdė tokią situaciją, kurią galima apibūdinti kaip aklavietę. Visuomenė susiskaldžiusi, niekas neaišku. Didelė klaida, kad niekas viešai nepaaiškina, kas ir kaip bus“, – pasakojo V. Grigaravičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Anot pareigūno, tokia neaiškumo situacija gimdo didesnę konfrontaciją. O kaip tai baigėsi, jau matėme kovo 23 d., kai pirmą kartą buvo bandoma perduoti mergaitę motinai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų