Policija ieško Šalčininkuose galimai pagrobto žmogaus: uždėjo maišą ant galvos ir įsodino į automobilį

Penktadienio vakaras Šalčininkuose – neramus. Po pranešimo apie galimai pagrobtą vyrą policija sukelta ant kojų.

Savo „Facebook“ paskyroje Šalčininkų policija pasidalijo žinia, kad penktadienį pačiame mieste, Vytauto gatvėje galimai buvo pagrobtas vyras.

„POLICIJA PRAŠO PAGALBOS: PAGROBTAS ŽMOGUS

Šiandien Šalčininkuose, Vytauto g., laikotarpiu nuo 15:00 iki 16:00 valandos, nežinomi asmenys stvėrė vyriškį viešoje vietoje, uždėjo jam ant galvos maišą, jėga įsodino į tamsios spalvos automobilį ir nuvežė nežinoma kryptimi“, – rašoma policijos pranešime.

Pareigūnai su prašymu kreipėsi ir į gyventojus. Ragina visus, kurie turi bet kokios naudingos informacijos kreiptis į Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK Veiklos skyriaus viršininkę Aksaną Mucharskienę, mob. tel.+37067460134 arba skubiosios pagalbos tel. 112.

Pareigūnai pažymi, kad svarbi bet kokia informacija.

Naujienų portalui delfi.lt Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorakovskaja pasakojo, kad apie pagrobimą papasakojo šunį vedžiojęs 2011 m. gimęs berniukas. Į pagalbą kolegoms Šalčininkuose išvyko ir Vilniaus pareigūnai.

 


Rašyti komentarą...
h
hdhd
2021-02-26 21:54:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raso uzmove maisa vidury dienos Salcininku miestelio centre ir nuveze nezinoma kryptim. O ten Salcininkuose yra nezinomu krypciu?
Atsakyti
0

L
Libra
2021-02-26 22:25:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
90-tieji sugrižo
Atsakyti
-1

h
hdhd
2021-02-26 21:52:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tik pradzia nuo nepritekliaus zmones neaiskiais reikalais uzsiema. O tas su maisu ant galvos tai turbut pasivazynes neblogai lol
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų