Pokyčiai politinėse rungtynėse: nauji lyderiai partijų reitinge

Partijų reitinge valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) po ilgo laiko nežymiai, tačiau aplenkia opozicinę Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus (TS-LKD), rodo dienraščio „Lietuvos rytas“ šeštadienį skelbiama apklausa.

„valstiečius“ Seimo rinkimuose savo balsą atiduotų 14,9 proc. gyventojų (15 proc. liepą), o konservatorių populiarumas sumažėjo nuo 16,7 iki 14,5 procentų.

„Pirmą kartą per metus laiko valstiečiai vėl pirmi. Tas skirtumas statistinės paklaidos ribose, bet, kaip ir sporte, šimtoji dalis sekundės nulemia auksą, ir čia skirtumas labai mažas, bet „valstiečiai“ pirmauja“, – BNS sakė apklausą atlikusios bedrovės „Vilmorus“ vadovas sociologas Vladas Gaidys.

Kitos partijos smarkiai atsilikusios nuo lyderių: Darbo partijai savo balsą žada 6,4 proc. apklaustųjų (6,1 proc. liepą), „Tvarkai ir teisingumui“ – 6,3 proc. (6,8 proc.) apklaustųjų.

Lietuvos socialdemokratų ir Lietuvos socialdemokratų darbo partijų reitingas identiškas – 4,5 procento. Liberalų sąjūdis sulauktų 3,4 proc. (2,2 proc. liepą) gyventojų paramos.

„Liberalų sąjūdis truputį svyruoja, šį kartą jie praeina, nuo visų gyventojų 3,4 proc., bet kadangi daug kas neturi nuomonės, neis balsuot, nuo balsuojančių 5,7 procento. Jie ties ta riba, apie penkis procentus, svyruoja“, – BNS sakė V. Gaidys.

Reprezentatyvią visuomenės nuomonės apklausą dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu „Vilmorus“ atliko rugsėjo 7–16 dienomis. Paklaida siekia 3,1 proc.


Rašyti komentarą...
G
Gitis
2018-09-22 10:39:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai už valstiečius balsuos tada tikrai bėgti iš lietuvos
Atsakyti
-1

n
nu jo
2018-09-23 23:36:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
pergyvenom LDDP košmarą su bankų griūtimis, koncervų su liberastais "naktinę reformą" ir milžiniškas skolas, Socdemų aferas su LEO, "Lietuvos dujų" pardavimą rusams (po to dujos tapo brangiausios Europoje), valstiečiai nors ir grybauja, bet, palyginti su anais, tikrai švaresni ir mažiau švaisto. Na, gal ten kažkas ir skvernai elgiasi, ministrų tarpe nesąmonių yra, reikia taisyti, bet...
Atsakyti
0

A
As
2018-09-22 10:47:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų