Pokalbio išklotinių skandalas: griežtas prezidentės raginimas premjerui Liberalai pradeda rinkti parašus dėl interpeliacijos aplinkos ministrui

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pareiškė, kad viešai paskelbti pokalbių įrašai pasėjo dar didesnes abejones dėl aplinkos ministro veiklos Kęstučio Trečioko, ir paragino premjerą principingai apsispręsti dėl ministro galimybių eiti pareigas.

Prezidentės atstovės spaudai teigimu, darbo susitikime su ministru pirmininku ketvirtadienį prezidentė dar kartą pakartojo, kad už ministrų veiklos skaidrumą atsako tiesiogiai premjeras.

„Viešai paskelbti pokalbių įrašai dėl vadinamajam Vijūnėlės dvarui Druskininkuose palankaus sprendimo derinimo pasėjo dar didesnes abejones dėl aplinkos ministro veiklos. Premjeras turi principingai įvertinti situaciją ir aplinkos ministro vaidmenį galimai neskaidriuose procesuose ir spręsti dėl jo galimybės toliau eiti pareigas“, - BNS sakė prezidentės atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė.

Aplinkos ministrą „tvarkietį“ K.Trečioką trauktis iš pareigų ragina ir opozicija, tačiau tiek jis, tiek ministras pirmininkas kol kas teigia tam nematantys pagrindo.

Pokalbių išklotinės rodo, kad Druskininkų meras socialdemokratas Ričardas Malinauskas pernai rudenį ragino Vyriausybę greičiau priimti nutarimą dėl kurortinių zonų, sakydamas, kad šis dokumentas padėtų savivaldybei teisminiame procese.

REKLAMA

Į tai K.Trečiokas atsakė pažadu „tuoj duoti komandą“.

Atsistatydinti neketina

Aplinkos ministras sako turintis premjero A. Butkevičiaus paramą.

„Pasikalbėjome telefonu ir premjeras labai, labai žino situaciją gerai ir mano nusistatymą. Jis mane palaiko“, - BNS sakė K.Trečiokas.

„Prezidentės toks yra darbas reikšti abejones ir kelti aukštus reikalavimus, o mano darbas yra savo pareigas atlikti sąžiningai ir kol nepadariau klaidos, (...) aš nematau pagrindo priimti tokį sprendimą (atsistatydinti)“, - pridūrė ministras.

 


Rašyti komentarą...
d
dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
2016-03-03 16:37:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
"prezidentė dar kartą pakartojo, kad už ministrų veiklos skaidrumą atsako tiesiogiai premjeras"
Vyriausybe turi buti ATSTATYDINTA, o jos priimtas KORUPCINIS nutarimas ATSAUKTAS!
Jei prezidente nepareiskia nepasitikejimo tokia vyriausybe, kuri aiskiai korupciskai priieme nutarima, tada visiskai aisku, kad ponia prezidente uzsiimineja PLIURPIMU is tuscio i kiaura!
Tas pats pasakytina ir apie SEIMA! Nedelsiant atstatydinti vyriausybe! Pasirodo dvaro dvarininko poreikiai yra ausktesni nei Valstybes, panoro.... ir kurortiniu zonu NELIKO!
Atsakyti
0

D
Dalia
2016-03-03 17:14:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalbejau.kalbu.kalbesiu.kol kadencija baigsis.o po to gal i Briuseli :),istorija ir mano nuomone
Atsakyti
-1

K
KAS JINAI TOKIA?
2016-03-03 09:51:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
koncervatoriška padugnė
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų