• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po žinios apie krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko atsistatydinimą, Laisvės partija pirmadienio vakarą siūlo šaukti koalicinės tarybos posėdį.

Po žinios apie krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko atsistatydinimą, Laisvės partija pirmadienio vakarą siūlo šaukti koalicinės tarybos posėdį.

REKLAMA

Apie tai Eltai patvirtino Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė.

Koalicijos formate siūloma aptarti ne tik A. Anušausko pasitraukimo priežastis, bet ir naujojo Krašto apsaugos ministro (KAM) vadovo paskyrimo procesus. Taip pat „laisviečiai“ norėtų aptarti A. Anušausko pareiškimus dėl galimos korupcijos gynybos srityje.

Nors koalicijos partneriai kol kas galutinai nepatvirtino dėl dalyvavimo posėdyje, tikimasi, jog jame dalyvaus ir premjerė Ingrida Šimonytė, ir Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

ELTA primena, kad penktadienį Vyriausybės spaudos tarnyba išplatino pranešimą, kuriuo patvirtino, jog premjerė I. Šimonytė gavo A. Anušausko prašymą atsistatydinti.

Šeštadienį I. Šimonytė savo feisbuko paskyroje parašė, kad krašto apsaugos ministro A. Anušausko atsistatydinimas nėra susijęs su kaip nors staiga pakitusia Lietuvos nacionalinio saugumo būkle ar neigiamomis žiniomis apie ministerijos veiklą. Pasak jos, tai yra susiję su lūkesčiu per šią kadenciją padaryti „dar daugiau ir greičiau“.

Paskaičiusi fb apie KAM audito ir Anušausko atsistatydinimo sąsajas, supratau, kad jau tariamai išleistos gynybai milijardinės sumos viršija vokiškų tankų pirkimo sutarties sumą. Tik pagalvokite, mes išleidome pinigų tiek, kad jau galėjome kone po tanką pastatyti ties kiekvienu koncertinos stulpu, o dabar norima išleisti dar "sparčiau ir stipriau" per likusį pusmetį. Tam planuojamas mokesčių didinimas. Kam jums nauji du milijardai, kai senų trijų dingimą ministras atsisako pripažinti legaliu ir pasirašyti audito išvadas?
Šimonytė padla
Kada bus atstatydintas vadinamasis "žmogaus teisių komiteto pirmininkas"?
Kiek nepasirikėjimo parašų reikia surinkti papildomai, kad tai įvyktų?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų