Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis fantazijomis ir pasakomis vadina pranešimus apie frakcijos skilimo grėsmę.

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis fantazijomis ir pasakomis vadina pranešimus apie frakcijos skilimo grėsmę.

REKLAMA
REKLAMA

„Žmonės turi labai didelę fantaziją, ypač Seimo narys B. Matelis. Jis turi tokią genialią fantaziją kurti pasakas. Aš šiandien dar sykį paklausiau frakcijos, ar yra tarp mūsų, kurie planuoja kur nors išeiti, nes pavardės buvo minėtos Martinėlio ir kitų, visi tie žmonės sako, kad nieko bendro su tikrove tai neturi“, – antradienį Seime žurnalistams tvirtino R. Karbauskis.

Anot jo, frakciją bandoma skaldyti iš išorės, tačiau tokių pastangų sėkme jis abejojo.

„Suprantu, kad dabar geras momentas būtų mus kaip nors bandyti suardyti tam, kad Seimas nepatvirtintų Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto išvadų, nes baimė didžiulė visiems kyla dėl to, kas ten paaiškės ir kas bus paviešinta. Pastangos dedamos milžiniškos, bet jos neduos rezultatų“, – sakė „valstiečių“ lyderis.

REKLAMA
REKLAMA

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas atliko parlamentinį tyrimą dėl verslo įtakos politikams, valstybės institucijoms ir jų sprendimams. Šio tyrimo išvadas komitetas turi parengti iki birželio 1 dienos.

Naujienų portalas delfi.lt antradienį paskelbė, kad iš valdančiosios „valstiečių“ frakcijos gali pasitraukti maždaug dešimt narių, nepatenkintų R. Karbauskio „vadovavimo stiliumi“. Praėjusią savaitę šią frakciją palikęs Seimo narys Povilas Urbšys patvirtino turįs planų burti naują – „Laisvo mandato“ – frakciją parlamente.

„Procesai vyksta. Kada idėja gali būti realizuota, priklauso nuo apsisprendimo, pavyzdžiui, dėl mokesčių reformos. Dėl to gali išsiskirti požiūriai. Ir jei vienose frakcijose bus bandoma taikyti „karšto lygintuvo“ principą, visus sulyginant, kai kas gali tam nepaklusti“, – kalbėjo jis.

Portalo teigimu, galimas skilimas Seimo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje šiuo metu siejamas su jos nariu, nepartiniu Justu Džiugeliu, jis esą subūrė maždaug dešimties „valstiečių“ grupę, galinčią trenkti durimis. Pernai iš Valstiečių ir žaliųjų frakcijos pasitraukęs Bronislovas Matelis delfi.lt patvirtino sulaukęs kvietimo prisidėti prie šios grupės.

REKLAMA
REKLAMA

„Iš tiesų Seime tiek daug gandų kas dieną, kad aš negalėčiau kiekvieno gando komentuoti“, – antradienį Seime žurnalistams sakė J. Džiugelis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų