REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po to, kai netrukus po fizinių normatyvų laikymo Šiauliuose mirė pareigūnas, policijos generalinis komisaras Renatas Požėla nurodė laikinai sustabdyti jų laikymą, antradienį pranešė Policijos departamentas.

Po to, kai netrukus po fizinių normatyvų laikymo Šiauliuose mirė pareigūnas, policijos generalinis komisaras Renatas Požėla nurodė laikinai sustabdyti jų laikymą, antradienį pranešė Policijos departamentas.

REKLAMA

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS patvirtino, kad veiksmų imtasi reaguojant į spalio pradžioje įvykusią nelaimę, kuomet Šiaulių policijos pareigūnas mirė iškart po normatyvų laikymo, persirengimo kambaryje.

„Vienas pareigūnas po normatyvų mirė. Ir šiandien, laikant normatyvus Telšiuose, vienam pareigūnui bloga pasidarė, buvo atvykę medikai, jam viskas gerai“, – BNS antradienį sakė jis.

Pasak departamento, tolimesni sprendimai dėl pareigūnų fizinių normatyvų laikymo ir papildomų pareigūnų sveikatos tikrinimų bus priimti įvertinus situaciją, teisinį reglamentavimą, normatyvų atlikimo sąlygas, pasikonsultavus su vidaus reikalų ministerijos vadovybe ir ministerijos Medicinos centru.

REKLAMA
REKLAMA

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė praeitą savaitę pavedė visoms vidaus reikalų statutinėms tarnyboms užtikrinti, kad pareigūnų fizinio pasirengimo normatyvų vertinimą prižiūrėtų medikai.

Statutinių įstaigų vadovai ir VRM Medicinos centras įpareigoti iki spalio 24 dienos pateikti kompleksinius siūlymus, kaip tobulinti pareigūnų fizinio pasirengimo patikros procesą, pagerinti fizinės ir psichologinės būklės prevenciją, kaip skatinti sveiko gyvenimo būdą.

Cituoju pagal informaciją žiniasklaidoje-JAV Floridos Sveikatos departamentas nerekomenduoja COVID-19 mRNR vakcinomis skiepytis 18-39 metų amžiaus vyrus; asmenys, sergantys tokiomis širdies ligomis, kaip miokarditas ir perikarditas, turėtų būti ypač atsargūs svarstydami apie skiepą ir pasitarti su savo gydytoju
tai čia dar jauni vyrai ir tai neatlaiko,bet ką daryt [kaiminiam] savivaldybių ugniagesiams kurių amžiaus vidurkis sukasi apie 60 ,o tai pat reikia bėgti vieną kilometrą ir 100 metrų ant laiko ir dar prisitraukimai bei atsispaudimai su minimalia pertrauka manau kad čia yra jau nužmogėjimas vadovų,jei dar juos galima taip vadinti.Daktarai išrašo pažymas kad esi sveikas ir gali dirbti tą darbą, o į gaisrus vykstama ne bėgioti ar prisitraukimus daryt ,bet gesinti ir gelbėti žmones ,nemanau ,kad atbėgęs kilometrą iki gaisro kuris nors sugebės atlikt savo pareigą.
Pareigūnams neprivalu kiekvieną dieną palaikyti fizinį sportą.O kai reikia išlaikyti testą tai programuota nelaimė.Nu negali
žmogus išbėgti 1 km be fizinio pasiruošimo.Fiziškumui neskiria dėmesio ir sąlygų
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų