Po kraupios moters žmogžudystės į teismą atvesti įtariamieji

Vakar policija pranešė, kad Vilniaus rajone rasta nužudyta moteris, sulaikyti trys daug jaunesni vyrai. Iškart po nusikaltimo pradėjo aiškėti įvykio detalės, o penktadienį įtariamieji atvesti į teismą.

14

Policija pranešė, kad nužudytosios 59 metų moters kūnas buvo nusėtas mėlynėmis, daugybiniai šonkaulių lūžiai, smarkiai sumuštas veidas.

Prokurorai prašo pagrindinį įtariamąjį suimti 3 mėnesiams, jis savo kaltę kategoriškai neigia. Prokurorų prašymas buvo patenkintas. 

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į teismą atvesti įtariamieji moters nužudymu

Policija sulaikė tris visiškai girtus jaunesnius vyrus: 34, 42 ir 38 metų. Jiems atitinkamai nustatytas 2,72, 1,87 ir 2,48 promilės girtumas.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleista detalių apie nužudytą moterį Vilniaus rajone: buvo visiškai nuoga

Juodšilių kaimo gyventojai TV3 žinioms papasakojo, kaip susiklostė ši istorija. Pasirodo, antradienio vakarą sumušta moteris pasirodė pas savo pažįstamą. Vienoje rankoje ji laikė telefoną, kitoje raktus. Ji ne tik, kad buvo žiauriai sumušta – praskeltas antakis, lūpa – tačiau ir visiškai nuoga. Žmonės pasakoja išsigandę pamatę ją tokią ir pasiūlė iškviesti policiją bei greitąją pagalbą, tačiau moteris atsisakė.

„Sakė išsimiegosiu ir bus gerai. Nuėjo miegot, o ryte rasta negyva“, – pasakojo kaimynai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų