Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Įdomu, o su kuo tas užsienio agentų įstatymas valgomas, kur Sakartvele priėmė? Ar tik jis kuria tai prasme neliečia lgbt - pirmuose paraduose Lietuvoje, kaip suprantu, lietuvių praktiškai nebuvo...
Mano bendradarbio mama devinesdešimt penkiu metu sūnui sako eik balsuoti už Nausėda. Nes Šimonytė yra blogis matau iš jos akiu akys yra sielos veidrodis o jos akis demono žvilgsnis.Tikiu šia motyna mačiusia karus ir turinčia didžiule gyvenimo patirti.
@! nu tai sunui irgi ne 25..kas kad sako ,pvz musu senes ,familijos tai prie komunistu linkusios..nu vaitkaus labai patiko ir vegele teisininkas tipo ispres visas bedas is kart
@! motyyyyyyyyyyyyna,rašyk geriau mat..žiūrėk,kad ji dar kur nepasiųstų,kai 95
palaikau gėjus, daugiau merginų lieka man
Gražulis bus išrinktas į ES parlamenta tiesa turi būti pasakyta ir ten.
ten labai tokių klauso-cha cha
ten labai tokių klauso-cha cha
@Tepadeda jam Dievas chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@Tepadeda jam Dievas ten kaip ir Maldeikienė skaniai miegos ir bezdės už nieką gaudami gerą algą...
@baba ne Uspaskich?
Kam tokie straipsniai reikalingi?
Kam tokie straipsniai reikalingi?
O kam tos LGBTeitynės reikalingos Šimonytei,liberalams ir konservatoriams. Tautai jos nereikalingos .Dievas nugalės sodomitus tai ir Biblijoje aprašyta šėtonas siautės neilgai.Kai degs nusidėjėliu miestai mastyti bus vėlu.
kam tos sektos,,nesuprantu ir aš...
kam tos sektos,,nesuprantu ir aš...
@Kam tokie straipsniai reikalingi? Tauta nesi tik tu.Nerašinėk už tautą.
@Kam tokie straipsniai reikalingi? eik melstis
Užtat šiemet LGBT parade dalyvaus Karbauskis su Veryga. Vienas planuoja kurti F.Mercury, o kitas Raskevičiaus įvaizdį. Aš manau, kad jiems grimas nereikalingas. Jie ir taip yra tikslios jų kopijos.
GRAZULIS SAKO KAD DIEVAS SUKURE VYRA IR MOTERI KAD REIKIA KLAUSYTI DIEVO BET PATS LABAI DAUG NUSIZENGIA PRIES DIEVA PRIES KITUS DIEVO TEIGINIUS TAI KAM VAIDINTI KAD MYLI DIEVA IR GERBIA JI O KITAIS KLAUSIMAS KURIUOS DIEVAS REIKALAUJA NUSIZENGIA CIA VAIDINIMAS IR MELAGYSTE TEN IRA ISAKYMAS NEMELUOK
pažiūrėkit į jo feisą
pažiūrėkit į jo feisą
Na kaip moterys su juo sugula,aš į jį senjorė nežiūrėčiau nė iš tolo,šlykštus iki vėmimo
Pagarba Gražuliui, nes homoseksualizmas, kaip ir pedofilija, yra liga, alkoholio pagimdyta.
@BLAIVININKAS Ne alkoholio, o menko išsilavinimo.
Kokia šventė be Petro. Kas dabar vaivorykštės veliavą neš pirmoje eilėje? Nebėra politikos - nebereikia ir pigaus piaro.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų