Per slaptą „Aro“ operaciją sučiuptas mačete ginkluotas prievartautojas

Klaipėdoje bus teisiamas vyras, kuris reikalavo pinigų ir grasino susidoroti su automobilių dirbtuvių meistru dėl neva nekokybiškai atlikto darbo.

Jam taip pat teks atsakyti ir už tai, jog, neišlaikęs praktinio vairavimo egzamino, jis grasino susidoroti su įmonės „Regitra“ Klaipėdos filialo specialistais.

Su organizuotu nusikalstamumu siejamam asmeniui taip pat pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis bei kito asmens dokumentu, pranešė Klaipėdos apskrities policija.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasitelkus “ARO” pareigūnus Klaipėdoje sulaikytas mačete ginkluotas turto prievartautojas

Įtariama, kad 2010 metais už automobilio vagystę, turto prievartavimą, neteistą disponavimą šaunamuoju ginklu bei kovine granata teistas klaipėdietis reikalavo pinigų ir grasino susidoroti su mašinų remonto meistru dėl neva nekokybiškai atlikto darbo.

Mačete ir plaktuku ginkluotas kaltinamasis puolė darbuotoją, tačiau pastarasis apsigynė ašarinėmis dujomis. Po šio įvykio serviso darbuotojui buvo nuolat grasinama ir jis kreipėsi pagalbos į policiją. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Anksčiau ne kartą teistą klaipėdietį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai ir Lietuvos policijos Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai sulaikė pernai rugsėjo pabaigoje vienoje uostamiesčio degalinėje.

Įtariant, kad asmuo gali būti ginkluotas, sulaikymo operacijai pasitelkti „Aro“ kovotojai. Sulaikius įtariamąjį, pas jį aptiktas peilis, o namuose rasti užtaisyti šaunamieji ginklai ir kito asmens dokumentas.

2010 metais Klaipėdos apskrities policija jau buvo atlikusi panašų ikiteisminį tyrimą. Įtariamasis ir jo žmona tąkart važinėjo pavogtu automobiliu, kuriame buvo aptiktas užtaisytas pistoletas ir granata. Ikiteisminio tyrimo metu įtariamasis grasino tyrėjui ir jį įžeidinėjo. Klaipėdiečiui buvo paskirta 4 metų laisvės atėmimo bausmė, o 2014 metais jis buvo paleistas iš pataisos namų.

REKLAMA

Kaltinamasis teismo laukia suimtas.

Už turto prievartavimą numatytas areštas arba laisvės atėmimas iki 6 metų, už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 5 metų. Už grasinimą viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 2 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų