Rašyti komentarą...
Jiems nesvarbu ka jie nores ta ir padarys su jusu valia ar pries
Pries 30 metu uz ka mes kovojome? uz laisve ? nuo rusu pabegti norejome? jau greitai reikes atsiprasyti Rusijos, ir vel buti po jos sparnu. Nes kitaip musu fasistine ie parsidaveliu valdzia mus visus issmaugs po vieniai.
@saulius Gali ir abar emigruoti pas rusus niekas nedraudžia
@saulius pilnai sutinku kas dabsr darosi..jei net komentaru neleidzia rasyti..trina..mus uz zmones valdzia nelaiko..uz ka kovojo visi pries 30 metu...
Politikai ruošiasi rinkimams, negalėdami nieko gero pasiūlyti, savo tikslams panaudoja naivius, nepasitikinčius savimi ir valstybe, žmones. Tie, kurie eina piketuoti prieš skiepus, matyt dar nelaidojo savo tėvų, artimųjų. Neįsivaizduoja, kaip reikia atsisveikinti su artimu žmogumi, įvilktu į maišą ir aklinai uždarytam karste. Mirė , nes nepasiskiepijo! Patikėjo baisia, išdavikiška propaganda. Patikėjo, nes taip kalba kai kurie Seimo nariai, politikai išsigandę, kad per kitus rinkimus liks nepastebėti ir teks atsijungti nuo lovio. Kliedi ir kai kurie virusologai, gąsdina skaudžiomis skiepo pasekmėmis. Tik privaloma visuotinė vakcinacija išgelbės visus, kurie sėdi durnių laive . Antivakserių vadeivos turi būti teisiami kaip tautos išdavikai, kaip atskalūnai, kurstantys tautos susipriešinimą, neramumus.
@Birutė ponia ponia ka jus kalbat..mano artimoje gimineje isejo 6 skiepyti zmones..is.kuriu 3 iskarto po skiepo isveze i ligonine ir kita diena mire..trombas..kitam koja melynuot pradejo truko trombas..kitam diziausias limfmazgis ir buvo donoras kraujas staigiai pablogejo uzgeso zmogus..jum ka gal dar vardinti r
Ir taip neramu pasaulyje.Lietuva neisimtis.Pagalvokim ar verta valstybę ardyti is vidaus.Sie zmonės ne lietuviai,jie kazkokie perėjūnai.
Ar tik tūkstantis besmegenių asilų Lietuvoj? Ačiū dievui kad tik tiek! O kalba už visą Lietuvą! Niekada asilų gaujos interesai nebus svarbiau už tautos interesus buti sveikiems ir gauti medicinines paslaugas laiku ir pagal poreikį. Valio valdžiai, Šimonytei! Stiprybės atsilaikyti prieš antivaxerius!
Kodėl tie dvasios ubagai kalba tautos vardu. 1000 tai ne tauta, o gauja viskuo nepatenkitu rėksnių.

@Vytautas O kai 71 priima įstatymč tai čia jau už tautą?
@To et co 71 jokių įstatymų negali priimti nekliedėk
Prezidento atstovui spaudai buvo perduotas protestuotojų kreipimasis į prezidentą, kuriame mitingo dalyviai raštu išdėstė savo poziciją. Jį pasirašė 9 žmonės.)))))))))))
Saunuoliai zmones, patys drasiausi, atkakliausi! Pagarba visiems !
Ir vėl tie patys astros ir bastros, bukapročių ir ubagų pasirėkavimas. Geriau jie susirastų darbą ir dirbtų kaip ir dauguma protingų žmonių, o tai be darbo nežino kaip iš kailio verstis.
@Grigorij Hriša šiek tiek išblaivėjo, nieko nesuprato ir burnoja. Gal Putė tau laiku algos nepervedė ?
@Grigorij O tu ne ubagas,ko cia pats rekauji jie visi dirbantys ir teisingai daro kad protestuoja,tai tu cia bangas keli,eik 8 doze skiepytis ,gal protingesnis busi,neeee durnesnis busi.
Į viršų