Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Valio Cyvui-geras straipsniuks.
Nesuprantu, kaip kažkam dar įdomu vartyti tuos popierius kai yra tiek nepadarytų darbų. Verčiau palikime politiką politikams, nes mes visvien gi nieko ten neišmanome. Tik nemalonumų su Saugumu taip galima užsidirbti. Kam to reikia?
p.Tomai, nekantraudami laukiame sekančios porcijos. Aukštų Jums kūrybinių rodyklių.
Nurchaci to 2007.04.29 17.22
Nurchaci to 2007.04.29 17.22
Aha, tai reiškia, kad Rusijos konsulatas Klaipėdoje infiltravo Purviną Paxopedą į TV Balticum. Ar Fazanynas jį ten infiltravo? Bendrai, tai gi yra tas pats.
Vertingas Čyvo rašinys. Kol bandžiau pats skaityti tuos NSGK liudijimus, mažai ką supratau. O dabar tai faktiškai yra kaltinamasis aktas Pociui ir jo sėbrams. Už tokius dalykus būtina bausti be jokio pasigailėjimo, nes tai vadinasi Tėvynės išdavyste.
Turbūt iš VSD paskambino.
O kodėl Spurga šį tikrai gerą tekstą nustūmė (vos parai praėjus nuo jo pasirodymo) kažkur į užkaborius?
jau ilga lajka čyvas ir kiti žydai ir pusžydžiai visajp šmejžia lietuva ir jos instituciju vadovus kure nori apsivaliti no kurmiu bet amerikos žydija to neleidžia ir aplamai rankas šalin no valstibininku kure geriau žino ko lietuvaj rejkia o jus esat tik nemokšos ir nevikeliai nebajge net tspmi
Nurchaci Purvinam paxopedui
Nurchaci Purvinam paxopedui
Na palauk, mielasis, dar truputį. Jau greitai ateisime, ir ne tik su antrankiais. Pradžiai-su beisbolo lazdom.
Vyshniauskaite, po tokios publikacijos, turetu buti zurnalistikoj persona non grata.

O uz komiteto Seimo komiteto snipinejima - Pociu i Lukiskes.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų