Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vytautas Landsbergis
17 val. ·
LENTOS PRIORITETAS
Svarbiausia yra Sukilimas.
Svarbiau, negu K. Škirpa.
Jau pamatėm gimstantį susivokimą ir supratimą. Valstybės teisė būti, tautos valia gyventi, ji ėmėsi veiksmo ir kilo prieš barbarus už savo teisę. Pavergtųjų ir pažemintųjų teisė sukilti, kautis už kalinių laisvę ir išgąsdintųjų garbę.
Tai daug svarbiau, negu lenta vienam pulkininkui.
Bet ateina naujieji berniokai aktyvistai ir iškelia lentą aukščiau už Sukilimą. Kalbama po to tik apie lentą. Sėkmė.
Nejau lentos pirmeiviams pavyko savaip nustelbti Sukilimą?
Kontora ploja. Dabar lietuviai malsis dėl pulkininko.
@Naciu ministro ipedinis.. dobroje utro,Vaitkus
@Naciu ministro ipedinis.. Biloberkutaitės šunys su Benskunso grinduškėmis parodė, kiek laisvės nuspręsta palikti lietuvių tautai. Manot, tiek mums pakaks?
jokių lentų ,jokių tokiems
jokių lentų ,jokių tokiems
@Bruknė pakaks,be antisemitų tikrai, manome,kad taip...
Tik nesakyk, Kalpokai, kad gerokai ilgiau reikės padirbėti Šimonytei. Gal vis gi surenkime Seimo rinkimus.
@Bruknė tavojo nerinksim,vis tiek...pasikeis socdemai ,ir bus gerai...
@viska s bus čiki O kaip Nacionalinis susivienijimas? Įleis tauta NS į Seimą?
Influenceriai -politologai
Influenceriai -politologai
Jau pradeda formuoti nuomonę apie konservatoriškas žiurkes , ir laisviečius su armoške ir čmilius kurie mus jau spėjo sugriaužti .Už šituos parazituojančius niekada
Laimės konservatoriai, nes tai patikima partija. Iš esmės tai jie ir yra partija. Kiti- tik šaikos dėl valdžios. Kaip to pliurpalo žemaitaičio "komunizmo aušra".... eiliniai "gelbėtojai", kiek jau tokių buvo? Bet kvailiams patinka....
@kaubojus konservatoriai vienintele partija? po Navickienes bajeriuku, cia toks pasakymas gali pretenduoti i menesio juoka:)
@na jooo tokių bajeriukų pilnos visos partijos,ji neeista,nenuteista,dar net įtarimų ir kaltinimų nėra...Žemaitaitis labiau lai susirūpina
@kaubojus Remigijus Žemaitaitis
1 d. ·
Orgijos, pinigai, korupcija, interesai ir valstybės išdavimas. Tokiu prekiniu ženklu I. Šimonytė su Liberalų sąjūdžiu pasitinka vasaros sezoną!
Kol mes planuojam atostogas ir buvima kartu su šeimomis, socialdemokratų elitas su konservatoriais patyliukais delioja koaliciją!
Italijos mafija demokratiškesnė, nei Gabrieliaus klanas"
@t kaip faina...
Populiariausias politikas, Veryga??????? Kas toks "daktaras Mengelė"? Kas per Veryga, kuri pulkai aktyvistu 2020 m. pazadejo po rinkimu, sodinti iki gyvos galvos??? Kam uz "praskolintus" 5 mlrd. nereikalingoms kaukems ir isankstinio mokejimo uz visiskai nereikalingas(vegelistu teigimu) vakcinas, buvo pazadeta elektros kede? Ar tiesiog atsitiktinai sutapo absoliutaus nevidono ir populiariausio politiko(Karabaso teigimu) pavardes.
буду галасаваць за Сiмаniтэ яна так сама любиць беларусов .
@Алеша Брат, узбэки за шаманице тоже всекда !!!
Už Remygą ,nx eina ta senmergė Blinkė.
Vilnius nebus korupcionierių
Vilnius nebus korupcionierių
Ką reiškia reikes kažkokiom frakc.padirbet? Jie turejo dirbti jau 4 metus, o jei šudą malė ir apgaudinejo rinkėjus tai rudeni gaus atgal šūdą. Va taip gerbiamieji, nereikia galvoti kad MES asilai. Juokiasi tas kas juokiasi paskutinis.....rudeni prisiminsime šimonytes žodžius ...visus...
@Vilnius nebus korupcionierių Tu norėtum taip galvoti, va prasityčiojo kaip tik galėjo broilerio ir PADLOS šimonko valdžia iš rinkėjų kiek tik sugebėjo. Ir rudenį tie 300 tūkstančių jų bepročių rinkėjų vėl supuls prie balsadėžių prabalsuoti už juos. Taip kad kai kurie žmonės nedraugauja nei su protu, nei su logika ir tt
@Vacys Kaip vacys, taip pavydus durnius. Kas draudžia tavo gaujai supulti.
@Vilnius nebus korupcionierių reiktu susivienyti ir ismezti ta suda lauk ,vagiu saika .
Konservai jau pridirbo, duokim kitiem
@Cha cha tas zodis ,dar niekada taip pridirbe nebuvo visa Lietuva po bobiskais kablukais uz tat ir sprendima tokie nelogiski bet vogti moka .
Tegul jie ir balsuoja jie neverti nei pasiutusi šuns tie konservatoriai na ir kas,kad surinko daugiausia viskas pasakyta konservai, kartais tie konservai pradeda pūti, aferistai komanda.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų