Sustiprinus pasienio su Baltarusija kontrolę, muitinės postuose vienas po kito „stringa“ kontrabandininkų vilkikai. Ankstų trečiadienio (kovo 26 d.) rytą Šalčininkų kelio poste sulaikytas vilkikas, kurio puspriekabės grindyse įrengtoje slėptuvėje rasta apie 25 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių kontrabanda.

Apie 6 val. ryto į Šalčininkų kelio postą iš Baltarusijos vilkiku „Iveco“ atvažiavęs Baltarusijos pilietis I. M., muitininkams sakėsi tuščiomis grįžtąs į Lenkiją, iš kurios į Baltarusiją vežė krovinį. Bet patyrusiems muitinės pareigūnams tiek vairuotojo pasirinktas kelionės maršrutas, tiek transporto priemonė pasirodė įtartini, tad „Iveco“ buvo detaliai patikrintas. Kaip ir įtarta – paaiškėjo, kad vilkiko puspriekabės „Schmitz“ dugne įrengta slėptuvė, pilna Baltarusijos Gardino fabrike gaminamų cigarečių „Fest“ ir „Fest 7“ pakelių. Iš viso pareigūnai slėptuvėje rado 24 890 pakelius nelegalių rūkalų, jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 188 tūkst. Lt. Vilkiko vairuotojas, Baltarusijos pilietis I. M., dirbantis vienoje Lenkijos firmoje, buvo sulaikytas. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Šalčininkuose sulaikytas vilkikas – jau šeštas nuo kovo pradžios, kai buvo sustiprinta sienos su Baltarusija apsauga, čia sutelkus muitinės mobiliųjų grupių ekipažus, mobiliąsias rentgeno sistemas, taikant papildomus rizikos valdymo metodus.

MKT

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų