Rašyti komentarą...
Regionu partija geriausia
Jei konservai subineje-tada stagnacija? Is tikruju-tai progresas ir sekme Lietuvos zmonems. Linkiu nepotistinio gaidelio vadovaujamai vistidei paskutines vietos...
Tas apklausas atlieka pas tuos partijų pakilus. 1000 apklausia ir dalina procentus. Manęs dar per 30m nėra nieko paklause. Ir kur tos apklausos vyksta! Vilniuje.
Socdemai tie patys koncervatoriai. Tik loja o kaip reikia balsuoja už koncervatoriu idėjas. Arba išeina iš salės, kaip Paluckas. Tas tai šuva. O Šakaliene pažystat? Kiek partijų pakeitė. O Tapina palaiko koncervatoriu pakalikai. O Šimonyte palaiko patarejes Šurajevas su xakolu gvardija.
Čia viskas dar iki glušnio ir jo bobos reikalų. Tikėtina, kad tas PEDOpartijos reitingas galėtų būti ir dar mažesnis
Jolanta Blazyte
15 val. ·
NE VISKAS BLOGAI, KAS YRA BLOGAI
Kol Lietuvos Seimo didžiavyriai, „nugalėję“ Kiniją, ramiai sau parpia į ūsą, o jų „kelrodė žvaigždė“ J. Bidenas dar ramiau laižo ledus, pasaulio ašis svyra į gana pavojingą pusę. Jei trumpiau: Putinas kartu su Kinija ir Šiaurės Korėja sukūrė vieningą iki dantų modernia karine įranga ginkluotą bloką, galintį virsti karine sąjunga. Trečiosios šalys, pavargusios nuo „vakarietiškos demokratijos“, gręžiasi į Rusijos pusę. Amerikai iš po kojų slysta galingiausios pasaulio valstybės statusas.
Apie tai plačiai rašo Vakarų spauda (mūsiškė kol kas draugiškai „nieko nemato“).
Cituoju keletą iš jų:
Foreign Policy rašo:
„Ukrainos konfliktas dar labiau sustiprino Rusijos ir Kinijos ryšius. Abi šalys iš Vakarų kylančias grėsmes vadina bendromis, o Pekino konfliktas su Vašingtonu gali pastūmėti Kiniją ir Rusiją sukurti pilnavertę karinę sąjungą.
NY Times rašo:
„ Rusijos ir Šiaurės Korėjos sąjunga kelia dvigubą grėsmę Jungtinėms Valstijoms. Rusijai tiekiama Š. Korėjos ginkluotė pratęs konfliktą Ukrainoje, o Š. Korėjai tiekiamos Rusijos technologijos padidins Š. Korėjos branduolinę grėsmę Jungtinėms Valstijoms“.
Niekaip nesuprantu kodėl vertintas prastai Vytautas Landsbergis. Jo pasisakymuose kiek išminties! Žmogus,sulaukęs garbaus amžiaus, šitaip išlaiko mintį ir nenutrūksta nuo kurso, nekeičia pažiūrų. Panašiai formuluoja mintis firmuluoja Kasčiūnas. Geras prezidentas būtų!
@Stebėtojas Tai kad Kasciunas vartoja neaisku ka ;) gal ir protingai pasneka, bet ziek kaip sneka, visas draskosi, kaip ant scenos kokios, mosikuojasi, intonuoja kaip lyg koki gabala atlikinetu :D
PEDO partija, iškrypėliai---lauk iš seim
PEDO partija, iškrypėliai---lauk iš seim
Va
Reitingai reitingais,o balsuoti uz ka nera.Nenoriu nei Blinkeviciutes,nei Skvernelio,nei Karbauskio,nei juo labiau konservatoriu.Ir smulkiu,pries pat rinkimus prikurtu marginaliniu partijeliu ir judejimu,taip pat nenoriu.Na nematau zmoniu,kurie galetu kazka rimto Lietuvai nuveikti.Ir manau visa tauta nemato tokiu.Ir vel visi,kaip ir visada,balsuos uz mazesni blogi,kuris atejes i valdzia ir didesniu blogiu tampa arba visai boikotuos rinkimus.
@3 Tai ir nebalsuok. Kam tokio nežinančio reik...
Is kur tokie rezai tai p1mpalas zino. Nepazistu kas balsuotu uz tuos socdemus, jau prisivalde, norit vel ant to pacio greblio lipti? Kvaileliai. Valstieciai irgi labai jau aukstai, vien is pavadinimo kaimietiskai skamba.
@Archis Antanina Strumiliene
14 val. ·
Tie, kas galvoja, kad "Lytiškumo pamokos" mokykloje yra "nieko tokio", įsitikinkite, kas rengė programas.
Tai leidžia vienareikšmiškai teigti, jog "gyvenimo įgūdžių" pamokose lytiškumo bus mokoma išimtinai pagal LGBT, genderizmo ir lytiškumo nuostatas.
Ir ši pamoka bus privaloma.
Visiems, kuriems atrodo, kad čia "nieko tokio" - yra arba visiškai naivūs, arba nesigilino į genderinės "programos" ištakas, arba yra praradę mąstymo dovaną, arba yra pasiligoję valdančiųjų rėmėjai, arba serga nepagydoma liga "morbus Gabrieli", arba jiems priimtina bet kokia landsberginės niekšybės "anatomija."
Kol nepjauna, tol neskauda. Rėkiam, kai pjaut jau veda.
Ar Švietimo ministerijos žmogos yra sveiko proto?
"Lytiškumo programą" Lietuvos vyriausybė rengė kartu su lyčių lygybės - LGBT - organizacijomis ir ignoravo tradicinių, katalikiškų, į šeimą orientuotų organizacijų siūlymus.
O kokie "ugdymo meistrai" mokys "lytiškumo mokytojus"?
Lytiškumo metodiką dėstys lytiškumo "lektorė" L. Januškevičiūtė, "Vulvų ir penių tapybos dirbtuves" organizavusios VšĮ "Įvairovės ir edukacijos namai" vadovė.
Ji glaudžiai ir artimai bendradarbiauja su Lietuvos žmogaus teisių centru.
Mokytojus "lytiškumo programai" rengs Lietuvos žmogaus teisių centro aktyvistė P. Drėgvaitė. Šios organizacijos gerai žinomos, kaip itin aktyvios LGBT ir genderizmo ideologijos propaguotojos.
Viešai buvo pranešta, kad tokiam "mokymui" prieštarauti negalės niekas, kad tėvų nuomonė bus lygi nuliui, kad pamoka bus privaloma, kad vaikų "žinios" bus vertinamos įskaita, nors šiose "lytiškumo pamokose" bus išimtinai mokoma pagal LGBT, genderizmo ir translytiškumo nuostatas.
Negana to, rudens sesijoje pagal "narkotikų partijos" reikalavimą bus taisomas įstatymas ir tokios "informacijos" teikimas vaikams bus įtvirtinamas ĮSTAYMU.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų