Parlamentarė dėl Rusijos šmeižto kreipėsi į VSD

Konservatorė Rasa Juknevičienė kreipėsi į LR Valstybės saugumo departamentą (VSD) dėl galimai Rusijos žvalgybų koordinuojamo puolimo ir šmeižto.

Parlamentarė R. Juknevičienė teigia, jog ją kovo mėnesį paskyrus NATO Parlamentinės asamblėjos Prezidente sustiprėjo Kremliaus darbotvarkę Lietuvoje remiančių jėgų puolimas. Vienas pirmųjų signalą davė portalas „Sputnik“, pasipylė negatyvūs straipsniai ir TV laidos, o netrukus Seimo valdančiosios partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis pradėjo viešai grasinti skundais ne tik NATO Parlamentinei asamblėjai, bet ir NATO Generaliniam sekretoriui. Po keleto dienų tuos grasinimus įvykdė ir skundus parašė tos pačios politinės jėgos atstovas Seimo narys Mindaugas Puidokas.

„Galiu paliudyti, kad tokiais veiksmais buvo padaryta žala ne tiek mano asmeniui, kiek Lietuvai. Akivaizdu, toks Lietuvos juodinimas yra labai naudingas Kremliui, kadangi dirbtinai kurti iš piršto laužtus kompromatus ir yra Rusijos hibridinio karo prieš Lietuvą sudėtinė dalis. Lygiagrečiai pradėta vėl eskaluoti mano brolio Gintaro Urbono verslo tema. Ši tema prieš mane Rusijos interesus transliuojančioje žiniasklaidoje (taip buvo įvardinta VSD pranešimuose Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui dar praėjusiose kadencijose) pradėta eskaluoti dar 2015 metais. Ypatingu aktyvumu šmeižiant mano brolį ir siekiant padaryti politinės žalos man, pasižymėjo atvirai Kremliaus politiką remiantis veikėjas Jurijus Subotinas. Kol šis puolimas buvo „Respublikos“, R. Janutienės ir J. Subotino lygmenyje – tai buvo viena, tačiau dabar šių veikėjų šmeižtus pradėjo platinti Seimo daugumos atstovai“, – teigė R. Juknevičienė.

REKLAMA

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narė kreipimesi į VSD prašo ištirti, ar puolimas prieš ją nėra koordinuotas Kremliaus žvalgybų veikimas per savo tinklą dėl kritiškų R. Juknevičienės pasisakymų Kremliaus politikos ir galimų politinių įrankių Lietuvoje atžvilgiu.


Rašyti komentarą...
P
Palnaga
2018-08-07 12:23:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ką p. Puidokas pasakė neteisingai?
RJuknevičienė paskutinius metus seime nieko kito neveikia kaip vis aiškinasi-aiškina-pasakoja ,tyčiojasi iš tų kurie nors kokį žodelį ne taip pasakė ,o kur jos kokios iniciatyvos, pasiūlymai dėl LR gerovės ir pn?Gėda daugiau NIEKO...
Atsakyti
-2

K
Kirvis
2018-08-07 18:15:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
O pries kovo menesi to puolimo nebuvo?Reiskia tu Rasele,kazkus ne ten dirbti pradejai.Ir ar tu savo kalbom nieko neuzgauni?Pagalvok?
Atsakyti
-1

o
ožanūkis
2018-08-07 11:23:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei esi nekaltas-kreipkis ne į vsd,o į teismą.Teisingumas tik teisme ,o ne spaudoje,portaluose ar dar kažkur,gerbiamoji.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų